X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Co zaburza owulację?
Odpowiedz

Co zaburza owulację?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Frufru Autorytet

Wysłany: 6 października 2017, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 4 miesięcy testy owulacyjne jej nie pokazują. Zastanawiam się, czym to może być spowodowane... Idę do lekarza, ale dopiero za jakiś czas.

Stąd moje pytanie, co może wpływać na brak owulacji??

f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • edwarda20 Autorytet

Wysłany: 6 października 2017, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko monitoring cyklu mowi na 100% czy owulacja jest czy jej nie ma.
    Moze uzywasz tanich paskow z allegro?

Owulacje moga zaburzac rozne choroby, tarczyca, problemy hormonalne, odchudzanie, stres itp.

dqprqps6kaqxmc83.png
  • Frufru Autorytet

Wysłany: 6 października 2017, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, tanich z allegro, więc AŻ TAK się nie przejęłam, jednak zaczęło mnie to już martwić...

Niby jestem zdrowa i wszystko ok, stres - wiadomo, zawsze i wszedzie choć już luzuję jak mogę... ech

f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • edwarda20 Autorytet

Wysłany: 6 października 2017, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te z allegro to za przeproszeniem gowno. Dziewczyny piszą, ze w ogole nie pokazuje.

Kup sobie te z rossmana, domowe laboratorium. Są swietne. Mnie pokazywaly idealnie. Zobaczysz roznice.

Robilas jakies dodatkowe badania? Maz nasienie?

dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ