X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Co zaburza owulację?
Odpowiedz

Co zaburza owulację?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 6 października 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 4 miesięcy testy owulacyjne jej nie pokazują. Zastanawiam się, czym to może być spowodowane... Idę do lekarza, ale dopiero za jakiś czas.

    Stąd moje pytanie, co może wpływać na brak owulacji??

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 października 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko monitoring cyklu mowi na 100% czy owulacja jest czy jej nie ma.
    Moze uzywasz tanich paskow z allegro?


    Owulacje moga zaburzac rozne choroby, tarczyca, problemy hormonalne, odchudzanie, stres itp.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 6 października 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, tanich z allegro, więc AŻ TAK się nie przejęłam, jednak zaczęło mnie to już martwić...

    Niby jestem zdrowa i wszystko ok, stres - wiadomo, zawsze i wszedzie choć już luzuję jak mogę... ech

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 października 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te z allegro to za przeproszeniem gowno. Dziewczyny piszą, ze w ogole nie pokazuje.

    Kup sobie te z rossmana, domowe laboratorium. Są swietne. Mnie pokazywaly idealnie. Zobaczysz roznice.

    Robilas jakies dodatkowe badania? Maz nasienie?

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ