X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Coś nie tak czy ok
Odpowiedz

Coś nie tak czy ok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 21 lutego 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obserwuje swój cykl od 6 miesięcy . Zawsze żyłam w przekonaniu że moje cykle są nie regulranie . Z obserwacji wynika że okres jest co 60 do 63 dni a w środku cyklu występują plamienia . CZy taki cykl jest zbyt długi i powinnam go jakoś farmakologicznie skrócić czy jest to ok ? Zaobserwowałam w czasie tych cyklów pojawienie się Zespolu napięcia przedmiesiączkowego , który objawia sie powiekszeniem piersi i wrażliwości sutków . Prosze was o pomoc , zrobilam badadania testosteronu , prolaktyny , lsh , fsh i tarczycy i na ten cykl wszystko jest ok . dodam że przez ostanie 2 miesiace zbijałam tearczyce bo była lekko za wysoka . Co zrobić z tym długim cyklem ?

    żoneczka
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 21 lutego 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy te plamienia są poprzedzone 4-5 dniowym podwyższeniem temp.? Bo jeżeli tak to jest miesiączka tylko może np. być niewydolność ciałka żółtego.
    Zerkam na Twój wykres i widzę że udostępniony ma 30 dni. A co do temp to aby coś z niej wyczytać musi być mierzona o stałej porze po co najmniej 3 godz. snu. Można skorzystać w tym czasie z toalety ale ważne jest aby po wc jeszcze ok godz. podrzemać :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 21 lutego 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te plamienia wygladaja jak "oberwanie błony" ciemnobrunatne i suche . :(

    żoneczka
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 21 lutego 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A temp. kilka dni przed tym plamieniem? mierzyłaś?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 21 lutego 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie :( w tym cyklu bede mierzyć :)

    żoneczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:39

  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak długo trzeba go pic ?:)

    żoneczka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ