Forum W oczekiwaniu na owulację Cykle powyżej 35dni
Odpowiedz

Cykle powyżej 35dni

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • JustynaG Autorytet

Wysłany: 14 września 2017, 21:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Może Wy mi pomożecie bo położna którą pytałam stwierdziła "że ona tu jest tylko polożną i nie wie" a wizytę u gin mogę mieć dopiero za miesiąc.
    Jako nastolatka miałam długie nieregularne cykle. Gin przepisał tabletki i tak łykałam przez kilka lat. Teraz je odstawiłam by zajść w ciążę.
    Oczywiście wiem, że to może potrwać..
    Pierwszy cykl trwał 42 dni (owulacja 28dc).
    Drugi cykl trwał 31 dni (owulacja 18dc).
    Trzeci cykl trwa już 31 dni (owulacji jeszcze nie było) więc albo to cykl bezowulacyjny albo będzie trwał ponad 40dni.
    I teraz pytanie do bardziej doświadczonych, czy po odstawieniu tabletek to normalne, że cykle są długie? Czy może jednak powinnam się niepokoić i wykonać jakieś badania?

Może warto bym przed wizytą u gin przyniosła pakiet jakichś badań? A może nie tracić czasu na gin tylko od razu wybrać się do endokrynologa? A może poczekać jeszcze 3 m-ce i zobaczyć czy wszystko samo się unormuje?

atdctgf6zvvdmmbf.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • juna Autorytet

Wysłany: 15 września 2017, 07:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt Ci nie zagwarantuje, że cykle się uregulują, zwłaszcza, że przed anty miałaś długie cykle. Sama miałam zawsze długie i tabletki mi ich nie skróciły..mam wrażenie, że jest gorzej bo jeszcze doszły plamienia przed okresem. Możesz sobie zrobić podstawowe badania: tsh, fsh, lh, estradiol w 3 dniu cyklu oraz progesteron 7 dni po owulacji i prolaktyna (tutaj są różne opinie co do dnia cyklu, jedni mówią, że na początku a inni jak moja ginekolog, że w drugiej fazie cyklu z progesteronem). Więcej o badaniach poczytasz na wątku: http://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-owulacje/jakie-badania-wykonac-podczas-staran,13821.html Ania1003 tam ładnie wszystko opisuje. Ja podaję Ci tylko podstawowe badania, które zlecają lekarze. Jak chcesz wiedzieć więcej to zerknij w podany link. Powodzenia w staraniach.

oar89jcgbpcpowki.png

Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍

❄️❄️ Na zimowisku
  • MadziaP Nowa

Wysłany: 9 listopada 2017, 23:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam taki problem. W lipcu odstawiłam tabletki, pierwsze dwa cykle po miałam 28 dni, później 29 dni a teraz już 37 dzień i nic.... robiłam test ciążowy i nic. Poczekam jeszcze chwilę i powtórzę.

28 cs
  • JustynaG Autorytet

Wysłany: 10 listopada 2017, 19:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadziaP obserwowałaś swoje cykle? Miałaś już owulację w tym cyklu?
    Mój poprzedni cykl był bezowulacyjny i trwał 58dni. Gdy poszłam do gin, to od razu było sprawdzanie czy w ciąży nie jestem. Nie byłam.
    Ten cykl już się uspokoił i owu byla w 24dc więc jeśli nie będzie fasolki to niedługo będzie @. Jeszcze 8 dni oczekiwania...

atdctgf6zvvdmmbf.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • elforia Przyjaciółka

Wysłany: 13 listopada 2017, 15:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    To mój pierwszy post.
    Od tego miesiąca obserwuje się i przygotowuje do podjęcia starań po nowym roku :)
    Czy ktoś może spojrzeć na mój cykl?

Cykle mam długie od 30-40 dni, od tygodnia jestem na Letroxie. Skończyłam brać ginalgin. Co miesiąc objawy płodności miałam książkowe, a ten cykl jakoś zwariował. Dosłownie mam wrażenie, że prawie nic się nie dzieje ze mna w tym cyklu

synuś 2011 i córeczka 2013 ❤️❤️❤️
    Euthyrox, Glucophage, Miosytogyn GT
    https://www.fertilityfriend.com/home/ce373

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)