X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację czy bol piersi dzien po owulacji oznacza niepłodnośc?
Odpowiedz

czy bol piersi dzien po owulacji oznacza niepłodnośc?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bebetka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 lutego 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam takie pytanie. W dniu kiedy mam miec domniemana owulacje odczuwam silny bol jajnika . Po tym czasie jakies mniej wiecej 24h zaczynaja mnie bolec piersi i zaczyna sie tzw pms ,ktory konczy sie dzien przed miesiaczka . Zakladajac ,ze piersi bola przez wysoki progesteron a taki hormon wytwarza cialko żółte to moge powiedziec ,ze jestem juz nie plodna w ten dzien ? Pytam dlatego ,ze zawsze tak myslalam a teraz sie okaze czy slusznie bo uprawialam seks bez zabezpieczenia . Właśnie dzien po bólu jajnika po tym jak zaczęły boleć mnie piersi . Co myslicie?

    bebetka
  • Pola_91 Koleżanka
    Postów: 84 6

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) Ja mam podobny problem. W środę miałam szczyt śluzu płodnego i pozytywny test owulacyjny, wtedy właśnie współżyliśmy z mężem. W czwartek silnie bolał mnie prawy jajnik i byłam bardzo wzdęta. Myślę, że wtedy właśnie doszło do owulacji. Ból jajnika był na tyle nieprzyjemny, że o współżyciu nie było mowy. Od wczoraj mam powiększone i tkliwe piersi. Nie wiem czy to dobrze, staramy się o dziecko. Na początku lutego zrobiłam badanie prolaktyny i wyszło mi 924 mIU/l przy normie 102-496 mIU/l. Może to przez ten hormon? Sama już nie wiem. Słyszałam, że kiedy jest podwyższony może nie dochodzić do owulacji i mogą być nieregularne cykle. Dziwi mnie to wszystko bo mam potwierdzane owulacje na monitoringu, a cykle mam regularne. Ktoś pomoże?

    Staramy się o dwie krechy od maja 2015r
    październik 2015r. badanie nasienia - bez zastrzeżeń
    grudzień 2015r. TSH, FT3, FT4 - bez zastrzeżeń
    styczeń 2016r. HSG - jajowody drożne
    styczeń 2017r.- laparoskopia - usunięcie ognisk endometriozy
    AMH - 5,06
    kwiecień, maj IUI :(
    czerwiec Lametta 1x1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ