X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy jest możliwa podwójna owulacja w odstępie kilku dni?
Odpowiedz

Czy jest możliwa podwójna owulacja w odstępie kilku dni?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • staram_sie Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2023, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opis USG, 15 dc:

    jajnik lewy z pęcherzykiem dominującym 16 mm
    jajnik prawy z ciałkiem żółtym

    Czyli owulacja była z prawego jajnika ale czy możliwa jest kolejna owulacja w tym samym cyklu...? Jeśli tak to czy jest to możliwe np. po 3 dniach?

  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4403 3540

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram_sie wrote:
    Opis USG, 15 dc:

    jajnik lewy z pęcherzykiem dominującym 16 mm
    jajnik prawy z ciałkiem żółtym

    Czyli owulacja była z prawego jajnika ale czy możliwa jest kolejna owulacja w tym samym cyklu...? Jeśli tak to czy jest to możliwe np. po 3 dniach?

    Ja mam podobna sytuację.
    W 9 dc pęcherzyk 18mm, owu w 11dc. Z prawego jajnika. Dzisiaj 16dc, ciałko żółte na prawym jajniku. I nowy dominujący pęcherzyk na prawym jajniku 16mm. Endometrium bardzo małe 7mm😢, gdzie w 9dc bylo 9mm.

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ