X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy jest możliwa podwójna owulacja w odstępie kilku dni?
Odpowiedz

Czy jest możliwa podwójna owulacja w odstępie kilku dni?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • staram_sie Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 19 sierpnia 2023, 21:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Opis USG, 15 dc:

  jajnik lewy z pęcherzykiem dominującym 16 mm
  jajnik prawy z ciałkiem żółtym

  Czyli owulacja była z prawego jajnika ale czy możliwa jest kolejna owulacja w tym samym cyklu...? Jeśli tak to czy jest to możliwe np. po 3 dniach?

 • Meggi110818 Autorytet
  Postów: 4400 3540

  Wysłany: 24 sierpnia 2023, 13:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  staram_sie wrote:
  Opis USG, 15 dc:

  jajnik lewy z pęcherzykiem dominującym 16 mm
  jajnik prawy z ciałkiem żółtym

  Czyli owulacja była z prawego jajnika ale czy możliwa jest kolejna owulacja w tym samym cyklu...? Jeśli tak to czy jest to możliwe np. po 3 dniach?

  Ja mam podobna sytuację.
  W 9 dc pęcherzyk 18mm, owu w 11dc. Z prawego jajnika. Dzisiaj 16dc, ciałko żółte na prawym jajniku. I nowy dominujący pęcherzyk na prawym jajniku 16mm. Endometrium bardzo małe 7mm😢, gdzie w 9dc bylo 9mm.

  preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ