X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy juz po owulacji?
Odpowiedz

Czy juz po owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nagana Przyjaciółka
    Postów: 154 36

    Wysłany: 18 czerwca 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz napawde nie wiem czy juz owu byla czy nie. 7 czerwca na usg pecherzy mial ok 11mm. Doktor powiedzial ze owu za okolo tydzien. 14 czerwca na usg u innego lekarza pecherzyk 14,5mm, owu niby za kilka dni. Testy owulacyjne teoretycznie pozytywne 15 czerwca. Czy to mozliwe ze mialam owu z tego pecherzyka co mial 11mm,a potem kolejny dalej rosl? Sluzu nie miewam za bardzo. Czy dopiero owu bedzie z tego co mial 14,5mm. Temerature teoretycznie mam jak w drugiej fazie, ale ostatnio bolal mnie zab wiec moze byc podwyzszona przez teoretyczna infekcje.
    Poradzcie prosze. Mam brac progesteron i nie wiem czy juz czas

    poczatek staran - 02.2018
    06.2019 - 9 tc [*]
    02.2020 - 5 tc [*]
    30.04.21 - 16tc [*]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ