X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy pora dnia ma jakiś wpływ na wynik testu owulacyjnego?
Odpowiedz

Czy pora dnia ma jakiś wpływ na wynik testu owulacyjnego?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fasolinka Znajoma
    Postów: 26 1

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,o jakiej porze najlepiej robić testy owu ?

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testu owulacyjnego nie robi się z pierwszego porannego moczu. Jest to w instrukcji. Ja robiłam w okolicach godziny 12, a w innym miesiącu o 14tej.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Merlinka Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 1 lipca 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robię między 11-12, wieczorem wychodzą mi negatywne, mimo tego że o 11 był pozytywny i następnego dnia też

    bfd5994f3ec9968adfc577a88c45e8be.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ