Forum W oczekiwaniu na owulację Czy ten test jest pozytywny?
Odpowiedz

Czy ten test jest pozytywny?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mama_Sary Znajoma

Wysłany: 5 sierpnia 2018, 23:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzis 11dc . Zrobiłam test owulacyjny. Wydaje mi się, że jest pozytywny,ale nie jestem pewna?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/17c177c45372.jpg

3i49k6nlcqyjik3m.png
  • speakyourmind93 Autorytet

Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obstawiałabym pozytywny, kreski wydaja sie byc tak samo intensywne. Jednak ciezko powiedziec, ja mialam podobny i jak potem sie okazalo - to bylo jeszcze nie to.

Lukrecja lubi tę wiadomość

eikts65gz0i70ci6.png
  • Zosia K Debiutantka

Wysłany: 6 sierpnia 2018, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje ze pozytywny. Ja mialam kiedys jeszcze jasniejsza kreskę i mialam owulacje, potwierdzona u ginekologa

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.