Forum W oczekiwaniu na owulację Czy ten test jest pozytywny?
Odpowiedz

Czy ten test jest pozytywny?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mama_Sary Znajoma

Wysłany: 5 sierpnia 2018, 23:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzis 11dc . Zrobiłam test owulacyjny. Wydaje mi się, że jest pozytywny,ale nie jestem pewna?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/17c177c45372.jpg

3i49k6nlcqyjik3m.png
  • speakyourmind93 Autorytet

Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obstawiałabym pozytywny, kreski wydaja sie byc tak samo intensywne. Jednak ciezko powiedziec, ja mialam podobny i jak potem sie okazalo - to bylo jeszcze nie to.

Lukrecja lubi tę wiadomość

eikts65gz0i70ci6.png
  • Zosia K Debiutantka

Wysłany: 6 sierpnia 2018, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje ze pozytywny. Ja mialam kiedys jeszcze jasniejsza kreskę i mialam owulacje, potwierdzona u ginekologa

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego