X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy testy owu oszukuja?
Odpowiedz

Czy testy owu oszukuja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Otóż myślałam że owulacje miałam 14dc. Bolał mnie brzuch i test pokazywał dwie kreski. W 15dc skończyłam testować bo wychodziła już jedna kreska. Trzy dni później ból podbrzusza, kłucie temp 37.3 i do dziś waha się od 37.2 do 37.6. Wszystko spoko ale w 21dc ot tak zrobiłam jeszcze test i wyszedl prawie pozytywny. W 22dc pozytywny i dziś rano też. W południe miałam silny ból brzucha. Nie mogłam chodzić, siadać. Koło 18 wszystko przeszło. Zrobiłam test owu i już negatywny. Możliwe że test mógł się w 14dc pomylić?

  • brenya77 Autorytet
    Postów: 981 505

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moglo tak byc, ze pierwsze przygotowanie do owulacji nie wyszlo. Pecherzyk nie pekl. Po czym drugi pecherzyk nadgonil i dopiero przy tym pecherzyku byla owulacja.

    5 x ICSI + 7 x FET = 19 zarodkow, 2 x poronienie @10tyg & @8tyg (T22), 1 x cb
    1 x naturalna cb
    Szczęśliwy finał - Emilia 19/7/2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mnie mrowią piersi w sutkach i po bokach pojawił się też jakiś guzek. Często sikam ale ból dalej nie do wytrzymania. Dalej nie mogę usiąść. I nie wiem dalej czy to owulacja czy jakaś infekcja. Na dodatek nie dostałam się do lekarza.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ