X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy testy owu oszukuja?
Odpowiedz

Czy testy owu oszukuja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Otóż myślałam że owulacje miałam 14dc. Bolał mnie brzuch i test pokazywał dwie kreski. W 15dc skończyłam testować bo wychodziła już jedna kreska. Trzy dni później ból podbrzusza, kłucie temp 37.3 i do dziś waha się od 37.2 do 37.6. Wszystko spoko ale w 21dc ot tak zrobiłam jeszcze test i wyszedl prawie pozytywny. W 22dc pozytywny i dziś rano też. W południe miałam silny ból brzucha. Nie mogłam chodzić, siadać. Koło 18 wszystko przeszło. Zrobiłam test owu i już negatywny. Możliwe że test mógł się w 14dc pomylić?

  • brenya77 Autorytet
    Postów: 981 505

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moglo tak byc, ze pierwsze przygotowanie do owulacji nie wyszlo. Pecherzyk nie pekl. Po czym drugi pecherzyk nadgonil i dopiero przy tym pecherzyku byla owulacja.

    5 x ICSI + 7 x FET = 19 zarodkow, 2 x poronienie @10tyg & @8tyg (T22), 1 x cb
    1 x naturalna cb
    Szczęśliwy finał - Emilia 19/7/2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mnie mrowią piersi w sutkach i po bokach pojawił się też jakiś guzek. Często sikam ale ból dalej nie do wytrzymania. Dalej nie mogę usiąść. I nie wiem dalej czy to owulacja czy jakaś infekcja. Na dodatek nie dostałam się do lekarza.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ