X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy to była owulacja?
Odpowiedz

Czy to była owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc od 2-6 lutego miałam miesiączke. A w styczniu od 5-10. Jestem jeszcze młoda osobą więc to się zdarza że 2-3 dni takie wachanie. I przyszedł czas na owulacje,śluz początkowo był mętny białawy,później w ciągu jakiś trzech dni (12,13,14 lut.) stawał się wodnisty nie było już tego białego i był rozciągliwy taki nitkowaty. Nastepnie 15 lutego zauważyłam już klarowniejszy ale dalej takie nitki(te nitki są dość dobrze rozciągliwe ale cienkie) i koło godziny 17 śluz był już taki "gluciasty" przepraszam za określenie.Bez wonny bardzo elastyczny było go więcej bo wydobyłam go gdzieś około 3 razy. Później znowu nitki. i wieczorem już koło godziny 20 znowu był ten "gluciasty" i nitki,odczułam lekko mokro . A wczoraj i dzisiaj jest już mnie śluzu i jest tylko taki wodnisty śliki i nitkowaty. W środe 13.02 miałam jedno razowe plaemienie owulacyjne a od 13-15 lutego moje libido wołało o tuli tuli!!!Czyli mam rozumieć że moja owulacja była??Przy ostatniej owulacji (styczniowej)wydaje mi się że tego rozciągliwego baaardzo,było więcej?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ