Forum W oczekiwaniu na owulację czy to cykl bezowulacyjny?
Odpowiedz

czy to cykl bezowulacyjny?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szyszka1 Ekspertka

Wysłany: 9 grudnia 2017, 17:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to mój pierwszy cykl po porodzie więc wiem, że może być różnie. Na razie nie ma u mnie żadnych oznak zbliżającej się ovu, a standardowo cykle u mnie raczej krótsze niż dłuższe (ok. 26, 27 dni). Zażywam wiesiołek na potęgę a tu u mnie sahara;P (z małymi epizodami ale nei takimi o jakie nam chodzi) temperatura też niska a testy owulacyjne wychodzą negatywne. Kreska testowa bladziutka. Co mnie zmartwiło - wczoraj była jakby ciemniejsza niż dzisiaj:( dzisiaj ta testowa jest prawie niewidoczna:( czy - skoro wczoraj była ciemniejsza (choć test wciąż negatyw) to znaczy, że owulacji w tym cyklu nie będzie? Czy to moga być wahnięcia LH przed OVU?

c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2017, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie testy robisz?

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Szyszka1 Ekspertka

Wysłany: 10 grudnia 2017, 01:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Rossmana, głównie marki domowe laboratorium.

c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2017, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dopiero 12 DC więc ovu jeszcze może być. A że to pierwszy cykl po porodzie to wszystko się może zdarzyć.

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Aga27 Koleżanka

Wysłany: 19 grudnia 2017, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    c4ce02545f7b6d51e7a66efe7caf3d26.png czy to może być cykl bezowulacyjny?

• Starająca sie 88 Koleżanka

Wysłany: 28 grudnia 2017, 17:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy moj tez ? sama nie wiem czy byla owulacja czy nie...niby wyznaczylo ale śluz nie ten co powinien...775fd85b5baec4cfd20fd446f5f23432.png

Czekając na Ciebie...
  • Justyna18 Nowa

Wysłany: 12 stycznia 2018, 22:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, czy myslicie ze to moze byc cykl bezowulacyjny czy mam jeszcze szanse na owulacje? Zwykle owulacje mam miedzy 12-14dc ale sluz i szyjka wskazuja nadal dni plodne... ponizej wstawiam link do wykres, dzieki za informacje!

https://ovufriend.pl/graph/4b21ee3efff77406cefa6e760cac719c

Justyna18
  • Seli Autorytet

Wysłany: 14 stycznia 2018, 11:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna18 wrote:
    Czesc, czy myslicie ze to moze byc cykl bezowulacyjny czy mam jeszcze szanse na owulacje? Zwykle owulacje mam miedzy 12-14dc ale sluz i szyjka wskazuja nadal dni plodne... ponizej wstawiam link do wykres, dzieki za informacje!

https://ovufriend.pl/graph/4b21ee3efff77406cefa6e760cac719c

Musisz poczekać, może być tak, że tego 17 dc miałaś owulację i jeszcze 2 dni potrzeba by zobaczyć, czy temperatura rośnie.

Justyna18 lubi tę wiadomość

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.