Forum W oczekiwaniu na owulację Czy to cykl bezowulacyjny?
Odpowiedz

Czy to cykl bezowulacyjny?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 marca 2019, 19:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wykresu.

Na moim wykresie następuje skok temperatury, jednak jest on bardzo niski. Jest to mój 3 miesiąc z obserwacji temperatury (1 miesiąc z OvuFriend) i po owulacji zazwyczaj temperatury utrzymywały się na poziomie 36,7-36,8. Cykle 28/29 dni, owulacja zazwyczaj 13/14 dc. Ponadto w tym cyklu nie miałam silnego bólu owulacyjnego, który rejestrowałam we wcześniejszych miesiącach. Test owulacyjny wyszedł pozytywny tylko w jednym dniu, a do tej pory były to 2 lub 3 dni.
    Jedyną różnicą, którą mogę wskazać to mierzenie temperatury godzinę wcześniej niż w poprzednich miesiącach, ale czy to może mieć tak duży wpływ na temperaturę? Mierzę tak samo jak dotychczas, tym samym termometrem, oralnie, w tym samym miejscu.

Czy to może wskazywać na cykl bezowulacyjny? wiem, że 100% pewności da mi monitoring albo ciąża, ale jestem ciekawa czy są to przesłanki do takich podejrzeń.

Z góry dziękuję :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 5 marca 2019, 19:02

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)