X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy to cykl bezowulacyjny?
Odpowiedz

Czy to cykl bezowulacyjny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wykresu.

    Na moim wykresie następuje skok temperatury, jednak jest on bardzo niski. Jest to mój 3 miesiąc z obserwacji temperatury (1 miesiąc z OvuFriend) i po owulacji zazwyczaj temperatury utrzymywały się na poziomie 36,7-36,8. Cykle 28/29 dni, owulacja zazwyczaj 13/14 dc. Ponadto w tym cyklu nie miałam silnego bólu owulacyjnego, który rejestrowałam we wcześniejszych miesiącach. Test owulacyjny wyszedł pozytywny tylko w jednym dniu, a do tej pory były to 2 lub 3 dni.
    Jedyną różnicą, którą mogę wskazać to mierzenie temperatury godzinę wcześniej niż w poprzednich miesiącach, ale czy to może mieć tak duży wpływ na temperaturę? Mierzę tak samo jak dotychczas, tym samym termometrem, oralnie, w tym samym miejscu.

    Czy to może wskazywać na cykl bezowulacyjny? wiem, że 100% pewności da mi monitoring albo ciąża, ale jestem ciekawa czy są to przesłanki do takich podejrzeń.

    Z góry dziękuję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 19:02

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ