X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy to normalne?
Odpowiedz

Czy to normalne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kakiko4 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 23 lipca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)) Zaobserwowałam u siebie cykle na przemian 25 dni z owu 12/13 dbia i 27 z owu 14/15 dnia. W tych dłuższych cyklach po owulacji mam straaaaaszne napady głodu jakbym miała tasiemca. Natomiast przed rozpoczeciem i na początku tego 'dluzszego' cyklu mogę żyć o chlebie i wodzie. Rozumiem że ma to zwiazek z hormonami? W tych krótszych cyklach tak nie jest.. Ma ktoś tak? Czegoś brakuje w organizmie?

  • Renes Przyjaciółka
    Postów: 86 86

    Wysłany: 9 września 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Może zbadaj sobie cukier?

    m3sxyx8dxjr56vmf.png
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 12 września 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renes wrote:
    Hej. Może zbadaj sobie cukier?

    myślę, że cukier w pierwszej kolejności powinnaś zbadać. Nie zaszkodzi też zrobic innych podstawowych badań. Masz aktualne?

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ