Forum W oczekiwaniu na owulację Czy tutaj była owulacja?
Odpowiedz

Czy tutaj była owulacja?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monirek Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2015, 07:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

Czy pomożecie mi w interpretacji cyklu? Generalnie moje cykle trwają średnio 45 dni, więc są dość długie. 4 grudnia doszło u mnie również do poronienia.
    Moje pytanie czy Waszym zdaniem 22 dia cyklu doszło do owulacji? Czy wzrost temperatury nie jest za mały?

fb131396c08bcd3e01fa9b5de8b05f75.png

04.12.2014 - 7 tc :(
    22.07.2015 - 6 tc :(:(
    07.01.2016 - Maleństwo ma juz 1,5 cm :)

09.08.2016 23:55 - na świat przyszła moja kochana Córeczka<3
  • _sky_ Przyjaciółka

Wysłany: 11 lutego 2015, 08:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pytanie czy doszło do owulacji odpowie Ci tylko USG.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego