X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację czy w końcu owulacja?
Odpowiedz

czy w końcu owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej po pół roku w końcu testy owulacyjne wyszły pozytywne.... wczoraj 2 mocne krechy i dzisiaj tez ...oczywiście lekkie kłócie jajników jest :D ale....w 17 dniu cyklu wyszedł test pozytywny czyli owulacja sie zbliza...cykle mam 30 dni czy to nie za pozno na owulacje? I dodam ze sluz mam kremowy..i rzadki...czy zajście w ciąże jest mozliwe??Pomocy bo bym chciała w końcu zajść :)

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No raczej trzeba działać. Życzę żeby skutecznie.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie nie wiem czy przy takim śluzie sa szanse ..no ale sie przekonam :D

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy każdym sluzie w pewnym sensie sa szanse.
    Ten moze byc mniej płodny (chociaż jak jest dość rzadki to moze byc i kremowy i będzie bardziej płodny ;) ) ale jednak śluz oznacza jakas tam płodność ;)
    Co do dnia owulacji -pisze do Ciebie osoba z maluchem w brzuchu z 18dc ;) także nie poddawaj się, oczywiście ze jest możliwe mieć i owulację (owocna) i 30 dc ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2018, 17:07

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki...podnosicie mnie na duchu... :D to juz 6 miesiąc starań i szczerze to juz miałam dosyć...ciagle tej owulacji brakowało,... po tabsach jestem wiec chyba organizm sie unormował...dzisiaj mojemu znowu nie odpuszcze hehe nie ma bata :D słuchajcie a jesli wczoraj był pozytywny test owulacyjny a teraz juz sie rozni kolorem to i tak liczy sie ten pierwszy test pozytywny tak??

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to znaczy,że wczoraj byłaś przed owulacją a dziś już po :P zrób sobie za 7 dni badanie progesteronu, będziesz wiedziała jakiej jakości jest owulacja itp. :) To zawsze da jakiś pogląd po takim czasie.

    Ja 5 lat bałam różne tabsy anty i mam owulacje a to mój 7 cykl :P Pierwsze trzy miesiące były takie zawirowane ale u mnie inne problemy się pojawiły. Anty nie mają tu nic do rzeczy, moja koleżanka zaszła zaraz po odstawieniu :P w tym samym miesiącu :) Zależy od organizmu, od tego co było przed antykoncepcją i co tam się w organizmie podziało :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    dzieki...podnosicie mnie na duchu... :D to juz 6 miesiąc starań i szczerze to juz miałam dosyć...ciagle tej owulacji brakowało,... po tabsach jestem wiec chyba organizm sie unormował...dzisiaj mojemu znowu nie odpuszcze hehe nie ma bata :D słuchajcie a jesli wczoraj był pozytywny test owulacyjny a teraz juz sie rozni kolorem to i tak liczy sie ten pierwszy test pozytywny tak??

    Pozytywny test jest wtedy kiedy kreska testowa jest co najmniej takiego samego koloru co kontrolna. Albo mocniejsza.
    Jesli na drugi dzień jest słabsza znaczy ze pik hormonu LH stymulującego do owulacji sie odbył. Od tego czasu najczęściej 24-36h po występuje owulacja. Ale żeby nie bylo tak dobrze - test owulacyjny nie daje pewności czy owulacja sie odbędzie. Tutaj na ratunek obserwacji przychodzi badanie temperatury, bo po owulacji temperatura ciała idzie do góry, a gdy to bylo tylko podejście do owulacji to zostanie mniej więcej na tym samym poziomie. Dlatego same testy nie są aż tak fajne ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem :) wczoraj była nawet mocniejsza testowa od kontrolnej.. 2 razy aż zrobiłam po kilku godzinach zeby sie przekonać...dzisiaj juz testowa jest słaba .... nie mierze temperatury...wczoraj jedynie i miałam 36.7 dzisiaj 36.3 czyli chyba spadła na owulacje..zobaczymy jak sie jutro podniesie... po prostu po kilku miesiacach mierzenia ..odpusciłam sobie ..

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    wiem wiem :) wczoraj była nawet mocniejsza testowa od kontrolnej.. 2 razy aż zrobiłam po kilku godzinach zeby sie przekonać...dzisiaj juz testowa jest słaba .... nie mierze temperatury...wczoraj jedynie i miałam 36.7 dzisiaj 36.3 czyli chyba spadła na owulacje..zobaczymy jak sie jutro podniesie... po prostu po kilku miesiacach mierzenia ..odpusciłam sobie ..

    Rozumiem :)
    Jesli wczoraj była mocna krecha a dzisiaj słabsza to wczorajszy uznaje sie za pozytywny ;)
    Tak wiec powodzenia i jak będziesz chciała pochwal się za jakiś czas co tam u Ciebie ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam wam znac czy sie uda :) jakos nie licze na cud no ale trzeba wierzyc :)

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ