X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy wszystko jest prawidłowo?
Odpowiedz

Czy wszystko jest prawidłowo?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martynaz Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Dziewczyny - to jest pierwszy cykl, kiedy mierzę temperaturę, dlatego potrzebuję pomocy w interpretacji wyniku. Mam cykle zazwyczaj 30 dniowe, temperaturę mierzę o godzinę 4:50 (codziennie), tym samym termometrem.

    Miesiączka zaczęła się 14 grudnia. Nie będę podawać temperatury w czasie okresu, bo chyba ona (z tego co czytałam), to się nie liczy.

    19.12. - 36, 1
    20.12 - 36, 2
    21.12 - 36,2
    22.12 - 36, 1
    23. 12 - 36, 3
    24. 12 - 36,0
    25. 12 - 36, 1
    26.12 - 36,0
    27. 12 - 36, 1
    28. 12 - 36, 1
    29. 12 - 36, 2
    30. 12 - 36, 3
    31. 12 - 36, 3
    01.01 - nie zmierzona (sylwester)
    02. 01 - 36, 6 (wzrost)
    03. 01 - 36, 4

    Na razie tyle. Czy wszystko przebiega dobrze? Zmartwiłam się tym dzisiejszym spadkiem. Bardzo proszę o pomoc. Z góry bardzo dziękuję!

    Martyna
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spadek temperatury może świadczyć o zagnieżdżeniu zarodka :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Martucha_ Ekspertka
    Postów: 159 65

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, do zagniezdzenia dochodzi od 7-10 dni po owulacji wiec to nie mozliwe bo nie masz az tylu wysokich temperatur jak narazie u Ciebie 2.01 jest wyzsza temperatura pózniej spada ale wazne jaka była dzisiaj temperatura? jesli znowu spadła to znaczy ze do owulacji jeszcze nie doszło

    klz9e6ydocm7we83.png

    bfarxzdvqrkcom97.png
  • Martynaz Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj była 36,7

    Martyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Jestem na forum po raz pierwszy.Mam taki proble.Mianowicie po 6 latach brania tabletek przyszedl czas na dziecko.Myslałam,że po odstawieniu nie będę miała wiekszych problemów.Niestety myliłam się.Po odstawieniu czekałam 6 tyg na @,nie przychodziła więc udałam się do mojej gin.Diagnoza 2 torbiele,dostałam orgametril na wywołanie, @pojawiła się po odstawieniu.Nastepne cykle były różne.Po 3 m-cach znowu poczułam ,że coś jest nie tak.Diagnoza-torbiel.Znowu orgametril i @ przyszła.To było w listopadzie.Potem po ok.1,5 tyg. pojawiła się @,inna niz normalne(Brunatna ze śluzem nie tak obfita).W grudniu znowu wizyta,torbieli nie ma.Gin stwierdziła,że mogę mieć cykle bezowulacyjne,podobno po tabsach tak się dzieje.Załamałam się.3 i 4 stycznia(17-18 dc) zrobiłam testy owulacyjne,kreska testowa bardzo mocna.Zaczelismy z mężem starania.Dziś jest 23 dzień cyklu.Nie wiem co się dzieje :( Czy zajdę w ciążę??Boli mnie podbrzusze,czasami kłują jajniki.Co to może oznaczać?Czy któraś z was miała podobne problemy?Co mam robić??Wizyta dopiero 27 stycznia.Proszę o pomoc

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna jesteś dopiero kilka dni po owu jeśli miała miejsce, bo przecież wzrost LH to nie jest pewna owulka. A jak temperatura? Wzrosła? Program wyznaczył owulkę? Tak czy siak na pewno na wcześnie na jakieś oznaki ciąży, choć życzę Ci oczywiście zielonej kropy :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ