Forum W oczekiwaniu na owulację Detektor Owu a ból owulacyjny
Odpowiedz

Detektor Owu a ból owulacyjny

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 3Bit Znajoma

Wysłany: 22 listopada 2015, 14:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Często wam się zdarza, że detektor owulacji wam wyznaczył owulację dzień przed lub po jej faktycznym wystąpieniu? Mnie wyznaczył na 14dc, ale nie czułam jakiś szczególnych objawów tego dnia, jajniki jak miałam ekstra ciężkie i bolące tak były nadal. Za to 15dc miałam nagłe, kłujące bóle jajnika, na tyle, że zginałam się wpół z bólu. I po kilkukrotnym powtórzeniu takich bóli w ciągu dnia, uczucie ciężkości jajników zniknęło. Dodam że 13 i 14dc test owu był pozytywny, a 15 wieczorem już nie. I nie wiem czy w końcu faktycznie 14dc była, czy 15 na co wskazywałby ból.

• kattalinna Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2015, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak naprawdę ani detektor ani ból nie jest miarodajny. Z tym, że bardziej bym wierzyła swojemu ciału niż programowi :)

zem3qps6in5tddof.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego