Forum W oczekiwaniu na owulację Detektor Owu a ból owulacyjny
Odpowiedz

Detektor Owu a ból owulacyjny

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • 3Bit Znajoma
  Postów: 29 5

  Wysłany: 22 listopada 2015, 14:43

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny. Często wam się zdarza, że detektor owulacji wam wyznaczył owulację dzień przed lub po jej faktycznym wystąpieniu? Mnie wyznaczył na 14dc, ale nie czułam jakiś szczególnych objawów tego dnia, jajniki jak miałam ekstra ciężkie i bolące tak były nadal. Za to 15dc miałam nagłe, kłujące bóle jajnika, na tyle, że zginałam się wpół z bólu. I po kilkukrotnym powtórzeniu takich bóli w ciągu dnia, uczucie ciężkości jajników zniknęło. Dodam że 13 i 14dc test owu był pozytywny, a 15 wieczorem już nie. I nie wiem czy w końcu faktycznie 14dc była, czy 15 na co wskazywałby ból.

 • kattalinna Autorytet
  Postów: 8693 7452

  Wysłany: 5 grudnia 2015, 11:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Tak naprawdę ani detektor ani ból nie jest miarodajny. Z tym, że bardziej bym wierzyła swojemu ciału niż programowi :)

  zem3qps6in5tddof.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ