X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Detektor Owu a ból owulacyjny
Odpowiedz

Detektor Owu a ból owulacyjny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 3Bit Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 22 listopada 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Często wam się zdarza, że detektor owulacji wam wyznaczył owulację dzień przed lub po jej faktycznym wystąpieniu? Mnie wyznaczył na 14dc, ale nie czułam jakiś szczególnych objawów tego dnia, jajniki jak miałam ekstra ciężkie i bolące tak były nadal. Za to 15dc miałam nagłe, kłujące bóle jajnika, na tyle, że zginałam się wpół z bólu. I po kilkukrotnym powtórzeniu takich bóli w ciągu dnia, uczucie ciężkości jajników zniknęło. Dodam że 13 i 14dc test owu był pozytywny, a 15 wieczorem już nie. I nie wiem czy w końcu faktycznie 14dc była, czy 15 na co wskazywałby ból.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak naprawdę ani detektor ani ból nie jest miarodajny. Z tym, że bardziej bym wierzyła swojemu ciału niż programowi :)

    zem3qps6in5tddof.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ