Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na owulację Dominujący pęchcerzyk a brak owulacji
Odpowiedz

Dominujący pęchcerzyk a brak owulacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem po monitoringu, mam 1 dominujący pęcherzyk 9mm w 7 dniu cyklu, przy cuklach 31-32dni, ostatnie cykle były bezowulacyjne, czy w tym cyklu pecherzyk zdąży urosnąć, aby pękł??

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktos cos?

• AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2015, 06:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyki rosną od 1-2mm na dobę także według tego w 12dc będzie miał ok 19mm więc będzie gotowy do pęknięcia

AgnieszkaH
    33 lata
    Starania od 2014r. (HSG, Laparoskopia, Histeroskopia, Biopsja, Scratching)
    4 Cykle stymulowane 😢 3 IUI 😢
    1 IVF ICSI 2 komórki - 1 zarodek - ET 3-dniowca 18.02.2019 😢
    2 IVF ICSI+MACS 6 komórek - 3 blastki 😍
    FET - a któż to wie...???
    Nierówna walka z ureaplasma od 2015r - czas ją w końcu wygrać!!!

Problemy: immunologia, cienkie endometrium, słabe komórki, nadkrzepliwość, PCO, zrosty, polip, mięśniak itd...
    KIR Bx bez implantacyjnych, mąż C1C2, allo MLR 47%
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki:)

• Paolaaa Autorytet

Wysłany: 16 kwietnia 2015, 07:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli urosnie. 9mm to raczej jeszcze nie jest pecherzyk dominujący. Ja tydzień temu miałam na lewym jajniku pecherzyk 11 mm a na prawym nuc. WWczoraj okazało się ze na prawym jajniku jest pecherzyk 20mm a na lewym nic.
    Z tych 9mm to moze wyjsc nic bo pęcherzyk jest jeszcze za malutki. Dominujacy bedzie przy conajmniej 15mm

4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nastepny monitoring mam w poniedzialek wiec zobaczymy:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego