Forum W oczekiwaniu na owulację Dominujący pęchcerzyk a brak owulacji
Odpowiedz

Dominujący pęchcerzyk a brak owulacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem po monitoringu, mam 1 dominujący pęcherzyk 9mm w 7 dniu cyklu, przy cuklach 31-32dni, ostatnie cykle były bezowulacyjne, czy w tym cyklu pecherzyk zdąży urosnąć, aby pękł??

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktos cos?

• AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2015, 06:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyki rosną od 1-2mm na dobę także według tego w 12dc będzie miał ok 19mm więc będzie gotowy do pęknięcia

AgnieszkaH
    34 lata
    Starania od 2014r. (HSG, Laparoskopia, Histeroskopia, Biopsja, Scratching)
    4 Cykle stymulowane 😢 3 IUI 😢
    1 IVF ICSI 2 komórki - 1 zarodek - ET 3-dniowca 18.02.2019 😢
    2 IVF ICSI+MACS 6 komórek - 3 blastki 😍
    FET - a któż to wie...???
    Nierówna walka z ureaplasma od 2015r - czas ją w końcu wygrać!!!

Problemy: immunologia, cienkie i polipowate endometrium, słabe komórki, nadkrzepliwość, PCO, zrosty, polip, mięśniak itd...
    KIR Bx bez implantacyjnych, mąż C1C2, allo MLR 47% na intralipidzie - teraz nie wiem...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki:)

• Paolaaa Autorytet

Wysłany: 16 kwietnia 2015, 07:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli urosnie. 9mm to raczej jeszcze nie jest pecherzyk dominujący. Ja tydzień temu miałam na lewym jajniku pecherzyk 11 mm a na prawym nuc. WWczoraj okazało się ze na prawym jajniku jest pecherzyk 20mm a na lewym nic.
    Z tych 9mm to moze wyjsc nic bo pęcherzyk jest jeszcze za malutki. Dominujacy bedzie przy conajmniej 15mm

4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nastepny monitoring mam w poniedzialek wiec zobaczymy:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego