X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację DONNA mikroskop
Odpowiedz

DONNA mikroskop

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slinie czekam az wyschnie ale nic mi on nie pokazuje kompletnie. zadnych kropek plamek,nic. o paprotkach nie mowiac, nie wiem moze za wczesnie ale cos cokolwiek powinien pokazac a mowie no nawet plamek nie ma. cos zle robie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie moze tak byc:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak robilam w 3 dc w trakcie okresu to mialam kilka paprotek wiec chyba dziala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakie wy macie doswiadcenia z mikroskopami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikroskop pokazal paprotki,test paskowy rowniez opozytywny wiec mikroskop nie zawodzi

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ