X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację duphaston
Odpowiedz

duphaston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kimik Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 marca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! czy ma któraś z Was do sprzedania opakowanie Duphaston i za jaką cene?

    Kimik
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie lepiej iść do lekarza?

    kasza lubi tę wiadomość

  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 159

    Wysłany: 13 maja 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 10 dni rozpoczynam przyjmowanie Duphastonu, będę regulować pracę swoich szalonych hormonów:) Rozpoczynamy starania o dziecko! Lekarz zaproponował ten lek w związku z nieco rozchwianą długością cyklu (7 dni różnicy między najdłuższym a najkrótszym) oraz plamieniami w trakcie cyklu.
    Dziewczyny! Jakie macie doświadczenia związane z tym lekiem? Jak się po nim czujecie? Dlaczego przyjmujecie ten lek? Czy któraś zaszła szybko w ciążę?
    Bo ja jestem taka naglizna, że chciałabym JUŻ!!!

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Roza86. Duphaston przyjmowałam 3 miesiące, z powodu niskiego progesteronu. Pierwszy miesiąc był najgorszy - mdliło mnie, miałam większy apetyt, byłam nerwowa. Nie wiem czy to rzeczywiście wina leku, czy naczytałam się za dużo o sutkach ubocznych i wszystkie je sobie przypisałam :) Kolejne dwa czułam się świetnie. Duphaston nie pomógł mi zajść w ciążę. Został mi jeszcze jeden cykl i przerwa. Boję się, że te dwa miesiące będą przez to zmarnowane.

    Duphaston biorę od 16 do 25 dnia. Okres dostaję dwa dni po przyjęciu ostatniej tabletki. Cykl wydłużył mi się o dwa dni.

    Aha, przytyłam jeszcze 2 kg, mimo że chodzę regularnie na siłownię (może to mięśnie? ;) )

  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 159

    Wysłany: 25 maja 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara, ja mam głęboką nadzieję, że po dupku zajdę w ciążę, dzisiaj biorę 3. dzień dopiero. Jeśli nie, to przydadzą się chociaż te dwa kg. Od jakiegoś czasu próbuję przytyć. ;) Jeśli chodzi o Ciebie to na pewno jest to efekt treningu!! ;)

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy duphaston blokuje owulacje ? Dostałam fo mając 1 fazę cyklu i jajeczko 10,4 mm co myślicie ? Bo czytałam że nie blokuje owu dała mi bo mam niski progesteron

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Jastin76 Autorytet
    Postów: 614 798

    Wysłany: 4 lipca 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blokuje napewno ! Zaczęłam brać drugi cykl i zła jestem ze wogole się zgodziłam na branie świństwa. ..
    Z cykli 32 dniowych zrobiły się 42 dniowe plus plamienia 7 dniowe w środku cyklu brązowa wydzielina ...cały organizm rozregulowalam :-/ :-\ :-(

  • Roza86 Ekspertka
    Postów: 231 159

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam na drugą fazę cyklu, czyli już po jajeczkowaniu! Jedyne na co mogę narzekac to plamienia przed okresem! Po co przypisuje się w pierwszej fazie?

    3jgxikgnd94s7ub1.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 6 lipca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze słyszę żeby brać dupka w pierwszej fazie...
    Ja brałam w drugiej fazie, w jednym cyklu na szczęście szczęśliwym :) a później na podtrzymanie :) (plamiłam na początku) ...

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Emi36 Przyjaciółka
    Postów: 134 22

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 3 sierpnia 2016, 17:58

    Iwona 39 lat
    Endometrioza I st.
    11.04.2016 Aniołek 7t 3d ciąża pozamaciczna :(
    3 miesiace pózniej ciąża Amelka <3 mały cud <3
    198e9be07204aef8989853855003ef9f.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanko, nie można handlować lekami na forum :)
    Duphaston nie bez przyczyny jest na receptę. Dlaczego chcesz brać go na własną rękę? Idź do lekarza...

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Emi36 Przyjaciółka
    Postów: 134 22

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za złamanie regulaminu ale nie wiedziałam ze nie wolno spytac czy ktoraś z dziewczyn ma odsprzedac dupaston,oczywyscie nie biore go bez wiedzy lekarza tylko poprostu mi zabrakło a lekarz na urlopie.

    Iwona 39 lat
    Endometrioza I st.
    11.04.2016 Aniołek 7t 3d ciąża pozamaciczna :(
    3 miesiace pózniej ciąża Amelka <3 mały cud <3
    198e9be07204aef8989853855003ef9f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ