X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Duży pęcherzyk, niski estradiol
Odpowiedz

Duży pęcherzyk, niski estradiol

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • blueberry91 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 lipca 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem tu nowa i chciałabym się dowiedzieć, czy może ktoś był w podobnej sytuacji i uspokoić trochę swoje myśli :) Otóż w 11 dniu cyklu miałam 2 pęcherzyki 20mm, zrobiłam test LH oraz estradiol, które nie wskazały na fazę owulacyjną. W 12 dniu powtórzyłam te dwa badania, które nie drgnęły. Testy domowe LH póki co wychodzą negatywnie. Jutro, czyli w 13 dniu cyklu idę na kolejne badanie estradiolu i LH i w poniedziałek mam podejść do IUI. Boje się jednak, że może być za późno, teoretycznie pęcherzyki są duże i mogą pęknąć, ale nie wskazują na to badania hormonalne i tu moje pytanie - one mogą pęknąć mimo niskiego stężenia hormonów, czy prędzej się zatrzymały i już nie pękną? Dodam, że mam cykle 30 dniowe, ale przez stymulacje Aromkiem w dwóch poprzednich cyklach miałam owulację już w 12-13 dniu, a tym razem tak dziwnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2020, 21:43

  • moniksa Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 16 kwietnia 2023, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa, mam podobną sytuację
    Pęcherzyk 19 mm, endometrium 8 mm a estradiol 69. Co to znaczy ? Czy on moze jeszcze urosnac (moze ruszy jak Pęcherzyk bedzie większy?l

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ