X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Dwie dawki ovitrelle?
Odpowiedz

Dwie dawki ovitrelle?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj dostałam receptę na ovitrelle i na aż 2 zastrzyki ? Czy któraś tak miała? Możecie mi wyjaśnić dlaczego aż 2??

    I czy którejś udało się zajść w cyklu z letrozolem i 2 dawkami ovitrelle?

  • Malowana lala Koleżanka
    Postów: 119 12

    Wysłany: 20 sierpnia 2021, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w poprzednim cyklu dwa ovitrelle ale nie pomogło i pęcherzyki nie pękły. W tym cyklu miałam dwa pregnyle i w poniedziałek zobaczę czy w końcu pękło.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ