X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Dwie owulacje w jednym cyklu - jednak prawda
Odpowiedz

Dwie owulacje w jednym cyklu - jednak prawda

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cukrzycowa Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 6 maja 2022, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) mało postów odnośnie tego tematu widzę, ale muszę Wam powiedzieć, ze jestem w kropce. Byłam w środę na wizycie u mojej ginekolog, która sprawdzając mnie na usg, stwierdziła, że w lewym jajniku jest pęcherzyk 20mm i że lada dzień pęknie. Wszystko ładnie pięknie, ale - 28.04 (czyli tydzień temu) tez byłam u niej na usg i tez miałam potwierdzone, że jest pęcherzyk dominujący w prawym jajniku. Test owulacyjne tydzień temu tez pokazywały mi wynik bardzo pozytywny, kreska znacznie ciemniejsza. Moja Pani doktor stwierdziła, że zdarza się to naprawdę bardzo rzadko, ale jest możliwe. Mam nadzieje, że się uda 🤰🏻☺️

    Asia28000, Małami7, Jolcia90 lubią tę wiadomość

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 6 maja 2022, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrzycowa wrote:
    Cześć dziewczyny :) mało postów odnośnie tego tematu widzę, ale muszę Wam powiedzieć, ze jestem w kropce. Byłam w środę na wizycie u mojej ginekolog, która sprawdzając mnie na usg, stwierdziła, że w lewym jajniku jest pęcherzyk 20mm i że lada dzień pęknie. Wszystko ładnie pięknie, ale - 28.04 (czyli tydzień temu) tez byłam u niej na usg i tez miałam potwierdzone, że jest pęcherzyk dominujący w prawym jajniku. Test owulacyjne tydzień temu tez pokazywały mi wynik bardzo pozytywny, kreska znacznie ciemniejsza. Moja Pani doktor stwierdziła, że zdarza się to naprawdę bardzo rzadko, ale jest możliwe. Mam nadzieje, że się uda 🤰🏻☺️
    Oczywiście, ze jest możliwe. Tak samo jak bliźnięta z dwóch komórek wypuszczonych z dwóch jajników.
    Trzymam kciuki ❤️🤞🏼

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • Asia28000 Przyjaciółka
    Postów: 107 120

    Wysłany: 9 maja 2022, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukrzycowa wrote:
    Cześć dziewczyny :) mało postów odnośnie tego tematu widzę, ale muszę Wam powiedzieć, ze jestem w kropce. Byłam w środę na wizycie u mojej ginekolog, która sprawdzając mnie na usg, stwierdziła, że w lewym jajniku jest pęcherzyk 20mm i że lada dzień pęknie. Wszystko ładnie pięknie, ale - 28.04 (czyli tydzień temu) tez byłam u niej na usg i tez miałam potwierdzone, że jest pęcherzyk dominujący w prawym jajniku. Test owulacyjne tydzień temu tez pokazywały mi wynik bardzo pozytywny, kreska znacznie ciemniejsza. Moja Pani doktor stwierdziła, że zdarza się to naprawdę bardzo rzadko, ale jest możliwe. Mam nadzieje, że się uda 🤰🏻☺️

    Hej :)
    Daj znać jak już się dowiesz czy twój cykl był owocny :)
    A może będą bliźniaki :)
    Trzymam kciuki ✊

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ