Forum W oczekiwaniu na owulację Dziewczyny kochane pomóżcie
Odpowiedz

Dziewczyny kochane pomóżcie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 18 lipca 2016, 13:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Po tym jak pęcherzyk nie pękł, zrobiła się torbiel. Jednak okres spóźnia się tydzień i na wywołanie dostałam luteine. Lekarz chce abym w 2 dniu miesiączki przyszła na USG aby sprawdzić czy pozostałość się zluszczyla. Chodzę do niego zawsze kiedy ustali ale tu mnie korci żeby ominąć. Chyba nic się nie stanie? Czy ktoś wie dlaczego taka wizyta była by konieczna? . Drugie pytanie skoro pregnyl dawka 15000 mi nie zadziałał to w jakich dawkach stosuje się podobnie ovittrlee? Pregnyl dawka jedna kosztuje dzisiaj 7 zł. A dawka ovittrlee 97 zł. Ratujcie ;)

 • vanessa Autorytet
  Postów: 3200 1957

  Wysłany: 19 lipca 2016, 17:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  A dlaczego Cię tak korci żeby ominąc wizytę??? Mnie jak nie pekł pecherzyk to tez miałam iść sprawdzić na usg co z nim sie stało dletego że jakby został i np sie powiększał lub jeszczę nie wiadomo co sie działo potrzebne by było dodatkowe leczenie. Podejrzewam że Tobie z tego samego powodu kazał przyjść na usg. Mnie tylko nie pękł pęcherzyk ale torbieli nie miałam a z tego co wiem torbiel to poważniejsza sprawa niż sam niepeknięty pęcherzyk.
  Tak było u mnie. Może ktoś mądrzejszy jeszcze Ci coś podpowie.
  Mnie też nie pękały po 3 amp. Pregnylu i dostałam dodatkowe leki które miały ułatwić pęknięcie po pregnylu.

  7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

  201701271765.png

  (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 19 lipca 2016, 18:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Chce ominąć bo torbiel się wchłonela, a on chce sprawdzić czy pozostałość się zluszczyla. :) to dalej masz pregnyl i jakie wspomagacze?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego