X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Dziwna sytuacja I jestem nowa I swierzakiem
Odpowiedz

Dziwna sytuacja I jestem nowa I swierzakiem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sssss Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uprawiałam 13 sierpnia seks z chłopakiem i on miał prezerwatywe ja dla bezpieczeństwa wzięłam tabletke po 2 dni później i 18 znowu to powtórzyliśmy z czego szybko to przerwaliśmy i chlopak mial prezerwatywe i wczasie tych dwoch stosonkow nie pekla nie zsunela sie ale nie wiem czy byl wytrysk szczerze mowiac i w ndz dostałam silnego krwawienia i to podejrzewam że po tabletce trwalo dwa dni wczoraj czy tydzien od drugiego stosunku znowu dostałam lekkie krwawienie i teraz nie wiem czy tabletka ta czy ciąża ale jak dostałam wczoraj tego krwawienia małego to wykonałam test na ciaze u wyszedł negatywny i bolał mnie trochę brzuch

  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sssss wrote:
    Uprawiałam 13 sierpnia seks z chłopakiem i on miał prezerwatywe ja dla bezpieczeństwa wzięłam tabletke po 2 dni później i 18 znowu to powtórzyliśmy z czego szybko to przerwaliśmy i chlopak mial prezerwatywe i wczasie tych dwoch stosonkow nie pekla nie zsunela sie ale nie wiem czy byl wytrysk szczerze mowiac i w ndz dostałam silnego krwawienia i to podejrzewam że po tabletce trwalo dwa dni wczoraj czy tydzien od drugiego stosunku znowu dostałam lekkie krwawienie i teraz nie wiem czy tabletka ta czy ciąża ale jak dostałam wczoraj tego krwawienia małego to wykonałam test na ciaze u wyszedł negatywny i bolał mnie trochę brzuch
    Po pierwsze - kiedy mniej więcej miałaś owulacje, jakie dni cyklu ten seks? I wychodząc od tego, można się dopiero pokusić o myślenie o możliwej ciąży. Ale od 18.08 to nawet mogłoby do implantacji nie dojść. Prezerwatywa, seks przerwany, zastanawiające że nie wiesz czy był wytrysk (?), tabletka - szanse praktycznie zerowe. W razie wątpliwości zrób bete z krwi w terminie okresu. Ale to wygląda raczej na panikę z twojej strony.
    A poza tym, to nie ten wątek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2022, 13:29

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • Sssss Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj chyba miałam krwawienie owolucjne i 12 dnia cyklu był ten seks 18.08 i tydzien gdzie minal

  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sssss wrote:
    Wczoraj chyba miałam krwawienie owolucjne i 12 dnia cyklu był ten seks 18.08 i tydzien gdzie minal
    Jak to krwawienie owulacyjne? Że plamienie jakieś czy krew? Jak stwierdziłaś że masz owulacje? 26 dc miałabyś owulacje? Jakiej długości masz cykle? 40 dniowe? Nie wiem czy czegoś nie mieszasz. Po tygodniu to ciężko o objawy.

    Sssss lubi tę wiadomość

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • Sssss Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Jak to krwawienie owulacyjne? Że plamienie jakieś czy krew? Jak stwierdziłaś że masz owulacje? 26 dc miałabyś owulacje? Jakiej długości masz cykle? 40 dniowe? Nie wiem czy czegoś nie mieszasz. Po tygodniu to ciężko o objawy.
    Plamienie bo jest go mało a dzisiaj jest troszkę brązowe

  • Sssss Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Jak to krwawienie owulacyjne? Że plamienie jakieś czy krew? Jak stwierdziłaś że masz owulacje? 26 dc miałabyś owulacje? Jakiej długości masz cykle? 40 dniowe? Nie wiem czy czegoś nie mieszasz. Po tygodniu to ciężko o objawy.
    To czyli efekt uboczny tej tabletki dzien po?

  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sssss wrote:
    Plamienie bo jest go mało a dzisiaj jest troszkę brązowe
    Zawsze masz tak późno owulacje? Średnio rozumiem co napisalas. Jeżeli wczoraj miałaś owulacje to przez tydzień nawet gdyby jakiś plemnik gladiator się przedostał, w co wątpię, to i tak by nie dotrwał. Powinnaś się mocno zagłębić jak wygląda cykl, kiedy są dni płodne, jak się zabezpieczać. Rozumiem obawy, ale jeżeli uprawiałaś seks w gumce i od razu lecisz po tabletke "po" to jest zła droga. Zadbaj o dobre zabezpieczenie jeżeli w gumce nie czujesz się bezpieczna. W tako sposób to po każdym seksie w okolicach owulacji będziesz się bała ciąży. A nie tedy droga.

    Mała87 lubi tę wiadomość

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sssss wrote:
    To czyli efekt uboczny tej tabletki dzien po?
    Ja ci tego nie powiem. Nie odpowiedziałaś na wszystkie pytania, więc nawet nie wiem jak ci doradzić.

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • Sssss Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paprotka17 wrote:
    Zawsze masz tak późno owulacje? Średnio rozumiem co napisalas. Jeżeli wczoraj miałaś owulacje to przez tydzień nawet gdyby jakiś plemnik gladiator się przedostał, w co wątpię, to i tak by nie dotrwał. Powinnaś się mocno zagłębić jak wygląda cykl, kiedy są dni płodne, jak się zabezpieczać. Rozumiem obawy, ale jeżeli uprawiałaś seks w gumce i od razu lecisz po tabletke "po" to jest zła droga. Zadbaj o dobre zabezpieczenie jeżeli w gumce nie czujesz się bezpieczna. W tako sposób to po każdym seksie w okolicach owulacji będziesz się bała ciąży. A nie tedy droga.
    Moje cykle są nie regulne szczerze mowiac

  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sssss wrote:
    Moje cykle są nie regulne szczerze mowiac
    A na podstawie czego stwierdziłaś owulacje?

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • Sssss Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na podstawie tego plamienia ludzie piszą że tak wygląda że jest jasno różowe albo brunatne i ja takie coś mam

  • Sssss Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sssss wrote:
    Na podstawie tego plamienia ludzie piszą że tak wygląda że jest jasno różowe albo brunatne i ja takie coś mam
    Albo implacyjne ale byłam dzisiaj u ginekologa i nie wyszła ciąża ale 8 dni niby po stosunku tym przerwany z prezerwatywa czy możliwe że ciąża mogła jeszcze nie wyjść bo zawczesnie

    Emii lubi tę wiadomość

  • paprotka17 Autorytet
    Postów: 2269 1900

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sssss wrote:
    Albo implacyjne ale byłam dzisiaj u ginekologa i nie wyszła ciąża ale 8 dni niby po stosunku tym przerwany z prezerwatywa czy możliwe że ciąża mogła jeszcze nie wyjść bo zawczesnie
    Błagam cię. Wróżenie z fusów. Za tydzień zrób bete z krwi i tyle. Większą szansa że w lotto wygrasz niż z tego stosunku będzie ciaza.

    🗓 wiele długich lat starań za nami
    ❌️niedoczynność, hashimoto, mthfr c677t homo, dodatnie ANA1 i ANA2, homocysteina, podwyższone NK
    ✅️ ANA3, kariotypy, histeroskopia, AMH 1.7, przeciwciała przeciwplemnikowe, biopsja, drożność, KIR Bx
    🍆VIII Morfo 4%, ruch postępowy 44,29% (całkowity 58,57%), 61,90 mln, SCD 91,20% prawidłowych
    XI Morfo 5%, ruch postepowy 23,67% (calkowity 38,65%), 120 mln (21,83 mln/ml)
    ✔️20: drożność, 2xIUI
    ✔️21: IVF ET / IVF FET cb, biopsja
    ✔️22: histeroskopia, puste jajo
    ✔️23: histeroskopia, biopsja
    ✔️24: drożność , immunolog, IUI1👎 IUI2👎
    Allo mlr, cross match?
    🍑 Encorton i Prograf
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam cofnąć się do gimnazjum i lekcji biologii :p

    paprotka17, siesiepy, Orzeszek82 lubią tę wiadomość

  • JustMe Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 27 sierpnia 2022, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu ludzie biorą się za seks bez znajomosci podstaw znajomości ludzkiego ciała? 🤦🏻‍♀️ W jakim celu była brana tabletka? Żeby zniszczyć sobie układ hormonalny? No masakra :( szkoda mi tej dziewczyny bo przez swoją głupotkę (młodzieńczą zapewne) sama sobie robi krzywdę :(

    Orzeszek82, paprotka17 lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ