X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Endometrium za cienkie:(
Odpowiedz

Endometrium za cienkie:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosia8888 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od dowoch lat staramy sie o dzidzie. Mam Pocs owulacje tylko dzięki lekom. Doszedl nowy problem. Endometrium przy pecherzyku 23mm tylko 6.2mm biore estrogeny w duzych dawkach mimo to endo beznadziejne. Jak jeszcze moge podzialac zeby bylo lepsze? Czy ten cykl spisać na straty?

  • Iwonay Autorytet
    Postów: 584 435

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lampka czerwonego wina w pierwszej fazie cyklu pomagała, świeży ananas podobno również pomaga,.witamina D 2000j

  • Malina1985 Przyjaciółka
    Postów: 246 40

    Wysłany: 2 lutego 2022, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia8888 wrote:
    Dziewczyny od dowoch lat staramy sie o dzidzie. Mam Pocs owulacje tylko dzięki lekom. Doszedl nowy problem. Endometrium przy pecherzyku 23mm tylko 6.2mm biore estrogeny w duzych dawkach mimo to endo beznadziejne. Jak jeszcze moge podzialac zeby bylo lepsze? Czy ten cykl spisać na straty?


    Gosiu, a pęcherzyk pęka? Ja mialam 5,4 mm przy takim pęcherzyku, a 2 dni po owu i pęknięciu 5,9mm i zaszłam w ciążę. Nic nie bralam.
    Jedyne co to tego samego wieczoru co miala 5,9 mm spotkałam się z kolezanka na czerwone wino ;) Może rzeczywiście poprawiło ukrwienie i jakość mimo tego, że było cienkie.

    Gosia8888 lubi tę wiadomość

  • Gosia8888 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 2 lutego 2022, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam zastrzyk ovitrelle. Pecherzyk pękł bylam u lekarza. Powiedzial ze endometrium wynosi 9.26mm ale nie byl zbytnio zadowolony wiec nie wiem czy to dobrze czy nie za malo

  • Malina1985 Przyjaciółka
    Postów: 246 40

    Wysłany: 3 lutego 2022, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno grubosc minimalna do implementacji zarodka to ok 8mm, niektore zrodla mowia o 6-7mm, ale u lekarzy zazwyczaj slyszalam ok 8mm. Wiec parametry wedlug tego sa ok.

    Gosia8888 lubi tę wiadomość

  • Kasik85 Autorytet
    Postów: 593 467

    Wysłany: 3 lutego 2022, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia8888 wrote:
    Dziewczyny od dowoch lat staramy sie o dzidzie. Mam Pocs owulacje tylko dzięki lekom. Doszedl nowy problem. Endometrium przy pecherzyku 23mm tylko 6.2mm biore estrogeny w duzych dawkach mimo to endo beznadziejne. Jak jeszcze moge podzialac zeby bylo lepsze? Czy ten cykl spisać na straty?
    Jedz migdały podobno działa...ja je uwielbiam więc jem dużo ale czytałam tu na forum że pomagają na endo a moje miało wczoraj 13mm...

    Gosia8888 lubi tę wiadomość

    💏Razem 9 lat
    ♀️36
    ♂️41


    Starania o Nasze cudo ❤od lipca 2020 tak na luzie....
    Styczeń 2022 zaczynamy starania tak na 100%...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ