X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Estrofem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylgor91 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 maja 2021, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #estrofem #pilne
    Dzień dobry, nie wiem czy to odpowiednia grupa ale pilnie potrzebuję estrofem. Czy ma ktoś? Może być otwarte opakowanie. Albo gdzie uda mi się dostać choć jedno opakowanie? Proszę o maila [email protected]

  • Alabama37 Koleżanka
    Postów: 157 7

    Wysłany: 29 czerwca 2021, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez pilnie Potrzebuję Estrofem.

    Oferty kierujcie na yvonne.edney9@ gmail.com

  • MatkaPatka Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 15 października 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również przygarnę

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ