X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację gorączka a owulacja
Odpowiedz

gorączka a owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewcia89 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę o pomoc. Wczoraj byłam na monitoringu owulacji (13dc) pęcherzyk dominujący około 19mm; endometrium około 9mm. Pani doktor stwierdziła, że owulka powinna nastąpić dzisiaj albo jutro... i co? w nocy pojawiły się dreszcze i gorączką około 38,5stC. :( Prawdopodobnie sie tak załatwiłam od klimatyzacji w pracy. Czy przez to owulka może sie przesunąć? Dodam, że śluz od tygodnia mam "białka jaja kurzego", testy owulacyjne jeszcze ujemne. Bardzo prosze o odpowiedź.

  • Ewcia89 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ten cykl mam spisać na straty? Brak mi sił już :(

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dwoje babka wróżyła, może do owu doszło/dojdzie według planu, a może jednak gorączka namieszała i będzie obsuwa. Tego możesz się dowiedzieć tylko z kolejnego USG.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Ewcia89 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź, kreseczka na teście ovu coraz ciemniejsza... w poniedziałek kolejne usg- zobaczymy

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ