X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Grubość endometrium przed owulacją
Odpowiedz

Grubość endometrium przed owulacją

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 9 października 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biotka czy te 7-8 mm jest wystsrczajace by doszlo do zsgnizdzenia i utrzymania ciazy?

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Biotka Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 10 października 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniczka, jak rozmwiałam ze swoją ginekolog to mówiła, że własnie 7-8 to jest takie minimum potrzebne do zagnieżdzenia się zarodka. Ja niestety mam problem z bardzo cienkim endo, maksymalnie ma u mnie 9mm ale bardzo często jest na poziomie 5mm więc jak mam ok.7-8 to moja ginekolog bardzo się cieszy bo taka grubość umożliwia zajście w ciąże. Poza tym lekarka powiedziała że każdy organizm jest inny i nawet przy cieńszym endo jest w stanie sobie poradzić. A mówili Ci leakrze coś o wielkości macicy? bo ja mam bardzo małą (ale sama nie jestem dużą osobą) i być może dlatego endometrium jest u mnie takiej grubości a nie innej.

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 13 października 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napisze moze ktorej z was przyda sie ta wiedza. Bylam dzisiaj na USG i w 3 dni moje endometrium uroslo z 5 do 9 mm. Czyli jest to mozliwe. Codziennie pilam wino czerwone wytrawne, jadlam po garsci orzechow i dk tego wiesiolek i acard. Pecherzyk ma 20 mm i owulacja powinna byc dzisiaj lub jutro.

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ