X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Grypa a starania w tym cyklu
Odpowiedz

Grypa a starania w tym cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pytająca Koleżanka
    Postów: 75 7

    Wysłany: 17 lutego 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradźcie. Wczoraj dopadło mnie choróbsko, które wygląda na grypę (38 gorączki, duży ból mięśni i rozbicie, szybki rozwój choroby). Od razu na noc mąż zaaplikował mi gripexy, aby zbić trochę temperaturę. Staramy się z mężem o dziecko od niedawna, na razie nie mierzę temperatury i nie wiem dokładnie, kiedy mam owulację. Cykle mam 29 dniowe więc po prostu jesteśmy bardziej aktywni w tygodniu, w którym jest szansa na owulkę. 14 dni przed spodziewaną miesiączką wypada mi w ten piątek.
    1. Zastanawiam się, czy gdy poczuję się lepiej możemy starać się w tym cyklu. Czy choroba nie wpłynie na jakość komórki i czy wirus nie będzie jeszcze we mnie siedział i nie zaszkodzi.
    2. Możliwe, że owulację miałam wcześniej i co jeśli teraz jestem na dobrej drodze, aby być w ciąży? Czy powinnam zrezygnować już z gipexów i innych leków na wszelki wypadek?
    Dziękuję za pomoc, nie posiadam jeszcze tak rozległej wiedzy, jak Wy więc liczę na pomoc.

    dqprj44jms8c8veb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w cyklu gdy bylam chora sie nie udalo- natura wie ze organizm jest oslabiony..zreszta jak byc brala antybiotyki lub two men to mozesz sie starac po 3 miesiacach od ich wziecia dla bezp.malucha

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ