Forum W oczekiwaniu na owulację Grypa a starania w tym cyklu
Odpowiedz

Grypa a starania w tym cyklu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pytająca Koleżanka

Wysłany: 17 lutego 2016, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradźcie. Wczoraj dopadło mnie choróbsko, które wygląda na grypę (38 gorączki, duży ból mięśni i rozbicie, szybki rozwój choroby). Od razu na noc mąż zaaplikował mi gripexy, aby zbić trochę temperaturę. Staramy się z mężem o dziecko od niedawna, na razie nie mierzę temperatury i nie wiem dokładnie, kiedy mam owulację. Cykle mam 29 dniowe więc po prostu jesteśmy bardziej aktywni w tygodniu, w którym jest szansa na owulkę. 14 dni przed spodziewaną miesiączką wypada mi w ten piątek.
    1. Zastanawiam się, czy gdy poczuję się lepiej możemy starać się w tym cyklu. Czy choroba nie wpłynie na jakość komórki i czy wirus nie będzie jeszcze we mnie siedział i nie zaszkodzi.
    2. Możliwe, że owulację miałam wcześniej i co jeśli teraz jestem na dobrej drodze, aby być w ciąży? Czy powinnam zrezygnować już z gipexów i innych leków na wszelki wypadek?
    Dziękuję za pomoc, nie posiadam jeszcze tak rozległej wiedzy, jak Wy więc liczę na pomoc.

dqprj44jms8c8veb.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 lutego 2016, 14:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w cyklu gdy bylam chora sie nie udalo- natura wie ze organizm jest oslabiony..zreszta jak byc brala antybiotyki lub two men to mozesz sie starac po 3 miesiacach od ich wziecia dla bezp.malucha

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ