X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Grzybica pochwy, spóżniony okres a owulacja
Odpowiedz

Grzybica pochwy, spóżniony okres a owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Róża00 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 listopada 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Nazywam się Róża i jestem tutaj nowa.Mam pewien problem. Moja długość cykli wynosi 28 dni,30 dni,34 dni a ostatnio nawet 38 dni(pierwszy raz).Ostatni okres dostałam 23 listopada był według mnie spóźniony bo byłam chora, 3 dni przed okresem (20 listopada) zaczęłam brać antybiotyki. Wcześniej czyli w październiku dostałam okres 16,we wrześniu 12 w sierpniu 13 a w lipcu 16. Mam problem z wyliczeniem dni płodnych. Często nie widzę u siebie śluzu rozciągliwego. W październiku na pewno go miałam bo nie pamiętam żeby kiedykolwiek się to zdarzyło. W listopadzie okres mi sie zapewne spóźnił bo byłam chora lecz wątpie że wpłynęły na to lekarstwa. W dzień okresu dostałam również grzybicy pochwy brałam FLUKONAZOl ,aż do dzisiaj. Czy Flukonazol opóźni mi owulacje? Jak mam obliczyć dni płodne?

    carmelowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątpię aby powyższy lek miał wpływ na owulację. Jeśli ciężko ci idzie z obserwacją śluzu (mi też)pomyśl o mierzeniu temperatury i połącz to z testami owulacyjnymi lub sprawdzaniem szyjki macicy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS antybiotyki na przeziębienie mogą mieć wplyw na przesunięcie okresu jak i same przeziębienie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ