X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ibuprom

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 184

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam?że źle wpływa na plodnosc ale chyba tylko w okresie okoloowulacyjnym?czy wzięcie 1 tabletki w 3,4 i 7 dc przekresla szansę na ciaze?

  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przekreślać to pewnie nie przekreśla, ale po co sobie zmniejszać szanse - ja bym radziła odstawić ibuprofen podczas starań, przeczytaj sobie ten artykuł: http://www.jestemplodna.pl/leki-przeciwbolowe-moga-obnizac-plodnosc-2/

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 184

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś o tym zapomniałam kompletnie,właściwie to wszędzie piszą o okresie okoloowulacyjnym jedynie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ