X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ile cykli monitoringu?
Odpowiedz

Ile cykli monitoringu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 25 października 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile cyli monitoringu robi się po rząd aby sprawdzić czy owulacja występuje?

    Dwa cykle pod rząd to mało? Czy trzeba zrobić 3-4 cykle z monitoringiem?

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 27 października 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy od konkretnego przypadku, wieku kobiety, długości starań, powodu niepowodzeń itd. Czasem już po dwóch widać co jest nie tak (plus wyniki hormonalne) a czasem potrzeba poobserwować dłużej. Z drugiej strony uważam, że jeśli para stara się bezskutecznie ponad rok to wydłużanie tego czasu obserwacjami przez kilka miesięcy jest bez sensu i generuje niepotrzebne koszty. Lekarz musi mieć jakiś plan leczenia a nie liczyć, że owulacja nareszcie nastąpi.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • katrina Autorytet
    Postów: 659 350

    Wysłany: 27 października 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Prosimy o lajki dla Kubusia :)

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1957842834231812&id=175483942467719

    relgx1hpnsuaq9hd.png
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam do ginekologa z informacją, że staram się bezskutecznie 8 miesięcy. Zrobiła mi usg i się okazało że wiele pęcherzyków i stwierdziła policystyczne.
    Później dwa cykle pod rząd robiłam testy owulacyjne które wychodziły negatywnie. Poszłam na usg w połowie cyklu (18dc) i znowu wiele pęcherzyków i owulacji nie będzie wcale. Od tego momentu dostałam Clostilbegyt na owulacje. Czyli w sumie trwało to 4 cykle zanim dostałam tabletki na owulacje.

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ