X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ile cykli monitoringu?
Odpowiedz

Ile cykli monitoringu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 25 października 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile cyli monitoringu robi się po rząd aby sprawdzić czy owulacja występuje?

    Dwa cykle pod rząd to mało? Czy trzeba zrobić 3-4 cykle z monitoringiem?

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 27 października 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy od konkretnego przypadku, wieku kobiety, długości starań, powodu niepowodzeń itd. Czasem już po dwóch widać co jest nie tak (plus wyniki hormonalne) a czasem potrzeba poobserwować dłużej. Z drugiej strony uważam, że jeśli para stara się bezskutecznie ponad rok to wydłużanie tego czasu obserwacjami przez kilka miesięcy jest bez sensu i generuje niepotrzebne koszty. Lekarz musi mieć jakiś plan leczenia a nie liczyć, że owulacja nareszcie nastąpi.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • katrina Autorytet
    Postów: 659 350

    Wysłany: 27 października 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Prosimy o lajki dla Kubusia :)

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1957842834231812&id=175483942467719

    relgx1hpnsuaq9hd.png
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 23 listopada 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam do ginekologa z informacją, że staram się bezskutecznie 8 miesięcy. Zrobiła mi usg i się okazało że wiele pęcherzyków i stwierdziła policystyczne.
    Później dwa cykle pod rząd robiłam testy owulacyjne które wychodziły negatywnie. Poszłam na usg w połowie cyklu (18dc) i znowu wiele pęcherzyków i owulacji nie będzie wcale. Od tego momentu dostałam Clostilbegyt na owulacje. Czyli w sumie trwało to 4 cykle zanim dostałam tabletki na owulacje.

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ