X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Inozytol - myo / chiro
Odpowiedz

Inozytol - myo / chiro

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Zuzazia Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 6 listopada 2022, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Również biorę Fertistim. Odkąd zaczęłam go brać bardzo czuję jajniki i ich pracę. W poprzednim cyklu sporo śluzu było. W tym zaczęłam brać wiesiołek i chyba jeszcze się nie unormowało. :D

    Oprócz tego poprawiła mi się cera, nie mam ochoty na słodycze. No i ładna owulacja była w poprzednim cyklu.

    Plus Fertistim w porównaniu do inofemu jest całkiem tani.

    Taaak, ja tez zauważyłam różnicę w cerze! A wiesiołek bierzesz przez cały cykl czy tylko do owu?

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 4492 8666

    Wysłany: 6 listopada 2022, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzazia wrote:
    Taaak, ja tez zauważyłam różnicę w cerze! A wiesiołek bierzesz przez cały cykl czy tylko do owu?
    Do owu. Nawet apka OF ostrzegała mnie że olej z wiesiołka zawiera substancje wywołujące mikroskurcze macicy, co może utrudniać zagnieżdżenie zarodka, więc po owu odstawiłam. :)

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); po LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV), PAI hetero, MTHFR C677 hetero

    ♂️ 33
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🔸 01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    🔹10.2023 poprawa wyników nasienia, przeleczona ureaplasma,
    🔸 01.2024 LEEP szyjki macicy 🦀 ✔️
    🔹 02.2024 powrót do starań, start szczepień: gardasil 9
    🔹03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc 🩸
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc + ovi 🩸
    III stymulacja: lametta 2x 3-7dc + eutrig 🕕

    🔜 Plany:
    ◾️ Stymulacje
    ◾️ HSG/histero-laparo + biopsja CD138 i CD56
    ◾️ KIRy 07.2024
    ◾️ IUI
    ◾️ IVF 2025

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 14 listopada 2022, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Fertistim, brałam bardzo nieregularnie i nie wiem czy to on pomógł, ale w brzuchu mam bliźnięta ;)

    siesiepy lubi tę wiadomość

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
  • IKA Znajoma
    Postów: 28 23

    Wysłany: 16 listopada 2022, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam Ovarin, nie wiem ,czy to dzięki temu, ale udało się po miesiącu stosowania:)

  • Karolaax Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 grudnia 2022, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam ovarin i żadnych efektów, lekko wyrównał okres. Później ovulomed max raz dziennie i nie zauważyłam różnicy też. Jak kupiłam sam inozytol to bardzo źle się po nim czułam, nie wiem czemu. Chce się przestawić na miovelie pro albo feristim właśnie. Widzę, że dużo dziewczyn przechodzi na feristim i sobie chwali.
    Ostatnio zainteresowałam się też NAC, więc może zamówię.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ