X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację interpretacja testow owulacyjnych
Odpowiedz

interpretacja testow owulacyjnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam , korzystam w tym cyklu z testow owulacyjnych , ale nie potrafie zbytnio ich odczytac, robilam dziisaj i wyszla jedna kreska mocna kontrola a druga bardzo slaba, co to znaczy ? a co bedą znaczyly 2 kreski tej samej barwy? ze sa dni plodne czy ze owulucja? bo tego nie rozumiem...

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-owulacje/testy-owulcyjne,1615,1.html

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te forum nic mi nie mowi, zna ktos odpiwiedz na moje pytania?:))

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak bedziesz mieć na teście dwie ciemne krechy to znaczy ze za 24-36 h prawdopodobnie wystąpi owulacja:) co nie jest oczywiście regułą.
    tak że rób testy w kolejnych dniach aż będą te dwie grube, wtedy działąć trzeba zacząć najlepiej:)

    Annushka lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • niutek Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    jak bedziesz mieć na teście dwie ciemne krechy to znaczy ze za 24-36 h prawdopodobnie wystąpi owulacja:) co nie jest oczywiście regułą.
    tak że rób testy w kolejnych dniach aż będą te dwie grube, wtedy działąć trzeba zacząć najlepiej:)
    dokładnie tak, dodatkowo możesz zbadać śluz i szyjkę

    82f65afd04448cfbd1813b01602493fd.png
    aec9dcdd6f7d38fa37c31b9dadd5cd62.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ