X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Interpretacja testu owulacyjnego
Odpowiedz

Interpretacja testu owulacyjnego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 6

    Wysłany: 24 września 2021, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam pytanie, może ktoś miał podobnie. Wykonałam w tym cyklu 6 testów owulacyjnych. 11 i 12 dc druga kreska zaczynała ciemnieć, ale nie była całkiem taka jak kontrolna. Myślałam, że 13 dc będzie już mocna, natomiast 13dc była już prawie niewidoczna. Czy to oznacza, że owu nie było? Teaty z Rossmanna facelle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2021, 23:14

  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 6

    Wysłany: 24 września 2021, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/754a69e9ab521.jpg.html

  • Meduza Autorytet
    Postów: 306 533

    Wysłany: 26 września 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się chętnie dowiem bo dziś miałam taką sytuacje. Wczoraj rano blada kreska, dziś rano prawie taka ciemna jak kontrola, ale jeszcze nie do końca, a wieczorem sprawdziłam znów dla pewności i znów blada 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2021, 21:33

    32 lata
    niedoczynność tarczycy

    05.2020 - synek👶🏻
    starania o drugie dzieciątko od 11.2020
    12.2020 - cp, usunięcie lewego jajowodu
    04.2021 - cb
    19.04.2022 - 26 tc. synek aniołek, potwierdzony ZD

    19.08.22 ⏸
    22.08. beta 155 (14dpo)
    24.08. beta 375 (16dpo), prog 50
    01.09. jest pęcherzyk
    08.09. jest ❤️
    14.10. prenatalne
    16.12. połówkowe

    preg.png
  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 179

    Wysłany: 26 września 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzylam temp, robiłam testy owulacyjne i byłam akurat w tym terminie na wizycie u gina. Testy wykrywają poziom hormonu LH którego stężenie jest najwyższe przed owu. Jeśli rosło ro nawet mogło rosnąć co godzinę i co godzinę test byłby ciemniejszy. Jeśli nagle był blady - już po owu bo ten hormon spada:)
    Obserwowałam to tez w tym cyklu gdzie dostałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Błyskawicznie rosło i później bladzioch ale wybitnie czułam ból owulacyjny wiec wszystko się zgodziło :)
    Najbardziej pewna opcja to monitoring czy oo prpstu wizyta u gina(jakiegokolwiek) w dniu w którym macie wątpliwość. On zobaczy czy pękł czy nie

    Meduza, Ann0490 lubią tę wiadomość

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ