X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację intymne pytanie
Odpowiedz

intymne pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam problem ...w środę byłam u gin i on zobaczył 14 mm pęcherzyk (13 dc ) tyle że zauważyłam coś dziwnego podczas badania szyjki zauważyłam złuszczającą sie skórę coś podobnego jak przy okresie tylko bezbarwne co to ?? Pomóżcie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2014, 01:00

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 1 września 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to zaschnięty śluz?

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 1 września 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewentualnie sperma

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co to może być, ale bym się nie przejmowała:) To pewnie sluź jakiś taki ..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ