X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ja juz nic nie rozumiem
Odpowiedz

Ja juz nic nie rozumiem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PogubionaeM Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 października 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3pazdziernika pojawiło się wieczorem rozowe plamienie był to 12DC trwało ono do 5 pazdziernika bylo brunatne potem znikło. Śluz okreslilabym jako plodny wprost się ze mnie lało. Delikatnie kuły jajniki. Od wczoraj boli mnie jajnik prawy. We wcześniejszych cyklach nie zauważalna sluzu plodnego (to podobno czeste) ani plamienia. Ból jednak był dość nieznośny.. Ginekolog wykluczyła wszelkie nieprawidłowości...

    PogubionaeM
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 20 października 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może było to krwawienie związane z pęknięciem pęcherzyka. Jak długie masz cykle?

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 26 października 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w poprzednim cyklu również miałam plamienia (trwaly 5 dni: od 14-18dnia cyklu) w "terminie okołoowulacyjnym" , natomiast rzeczywiscie owulacja wystąpiła u mnie 23 dnia cyklu (według ovu). Równiez odczuwałam ból. Bylam u ginekologa, wszystko jest w porządku, kazał mi się tym nie martwić. ;)
    PS: Bierzesz jakies leki? jestes po odstawieniu tabletek anty?
    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2016, 11:15

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ