Forum W oczekiwaniu na owulację Ja juz nic nie rozumiem
Odpowiedz

Ja juz nic nie rozumiem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PogubionaeM Nowa

Wysłany: 10 października 2016, 15:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    3pazdziernika pojawiło się wieczorem rozowe plamienie był to 12DC trwało ono do 5 pazdziernika bylo brunatne potem znikło. Śluz okreslilabym jako plodny wprost się ze mnie lało. Delikatnie kuły jajniki. Od wczoraj boli mnie jajnik prawy. We wcześniejszych cyklach nie zauważalna sluzu plodnego (to podobno czeste) ani plamienia. Ból jednak był dość nieznośny.. Ginekolog wykluczyła wszelkie nieprawidłowości...

PogubionaeM
  • rzepakowepole Autorytet

Wysłany: 20 października 2016, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może było to krwawienie związane z pęknięciem pęcherzyka. Jak długie masz cykle?

ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Kira91 Autorytet

Wysłany: 26 października 2016, 11:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, w poprzednim cyklu również miałam plamienia (trwaly 5 dni: od 14-18dnia cyklu) w "terminie okołoowulacyjnym" , natomiast rzeczywiscie owulacja wystąpiła u mnie 23 dnia cyklu (według ovu). Równiez odczuwałam ból. Bylam u ginekologa, wszystko jest w porządku, kazał mi się tym nie martwić. ;)
    PS: Bierzesz jakies leki? jestes po odstawieniu tabletek anty?
    Pozdrawiam

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2016, 11:15

suvmjw7.png
    5d4026t.png

03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego