X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Jak interpretować badanie ?
Odpowiedz

Jak interpretować badanie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sowulka Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 5 lipca 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam dzisiaj u gina,stwierdziła ze mam infekcje zapisała globulki , endometrium jak na ten tydzień cyklu wysokie 15 mm ,globulki kazała brać po okresie jeśli przyjdzie i zaznaczyła ze kobiety w ciąży nie mogą takich brać . Teraz wieczorem poszlam do toalety i przy podcieraniu miałam śluz zabarwiony jasno czerwoną krwią 😱 nigdy nie mialam tak w środku cyklu .

    ... <3 ... :) ...
  • Sowulka Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 5 lipca 2021, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upppp

    ... <3 ... :) ...
  • Miamonia Autorytet
    Postów: 317 391

    Wysłany: 6 lipca 2021, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widzę Twojego wykresu i podałaś mało informacji, jaki dzień cyklu, ile dni ma przeważnie Twój cykl itp ale może to zwykłe plamienie związane z owulacją?

    7u22flw1vl3i5lsf.png
  • Miamonia Autorytet
    Postów: 317 391

    Wysłany: 6 lipca 2021, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endometrium faktycznie dość grube jak na połowę cyklu. Nie zaniepokoiło to Pani doktor?

    7u22flw1vl3i5lsf.png
  • Sowulka Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 7 lipca 2021, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miamonia wrote:
    Endometrium faktycznie dość grube jak na połowę cyklu. Nie zaniepokoiło to Pani doktor?
    Zaglądam tutaj tylko czasami dlatego nie mam wykresu, ogólnie stwierdziła ze mam za chwile czyli za 1 dzień owulację i faktycznie tak było brzuch mnie zaczął pobolewać typowo jak na owulację . Jeśli chodzi o endometrium stwierdziła tylko ze jest bardzo grube pytala się kiedy miałam okres , jaki był . Na koniec badania powiedziała ze "jeśli " dostane okres mam brać globulki aby wyleczyć infekcje potem będzie robiona cytologia . ogólnie na ekranie zobaczylam jedno takie duże okrągłe kółeczko tzw . Pęcherzyk ? Dobrze mowie ? Był bardzo równy i duzy .
    Krwawienie pojawilo się wieczorem i trwalo dosłownie niecałą godzinę . Czytalam ze może to być krawienie okołoowulacyjne , lecz Ja nigdy takowego nie mialam , odzywał się tylko brzuch . Dodam ze miesiąc temu przesunął mi się okres do przodu o 7 dni przyszedł za szybko a moja ostatnia miesiaczka wyglądała tak ze dzień przed okresem plamiłam jak teraz miałam , okres był skąpy i bez skrzepow .

    ... <3 ... :) ...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ