X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Jak interpretować badanie ?
Odpowiedz

Jak interpretować badanie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sowulka Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 5 lipca 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam dzisiaj u gina,stwierdziła ze mam infekcje zapisała globulki , endometrium jak na ten tydzień cyklu wysokie 15 mm ,globulki kazała brać po okresie jeśli przyjdzie i zaznaczyła ze kobiety w ciąży nie mogą takich brać . Teraz wieczorem poszlam do toalety i przy podcieraniu miałam śluz zabarwiony jasno czerwoną krwią 😱 nigdy nie mialam tak w środku cyklu .

    ... <3 ... :) ...
  • Sowulka Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 5 lipca 2021, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upppp

    ... <3 ... :) ...
  • Miamonia Autorytet
    Postów: 317 391

    Wysłany: 6 lipca 2021, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widzę Twojego wykresu i podałaś mało informacji, jaki dzień cyklu, ile dni ma przeważnie Twój cykl itp ale może to zwykłe plamienie związane z owulacją?

    7u22flw1vl3i5lsf.png
  • Miamonia Autorytet
    Postów: 317 391

    Wysłany: 6 lipca 2021, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endometrium faktycznie dość grube jak na połowę cyklu. Nie zaniepokoiło to Pani doktor?

    7u22flw1vl3i5lsf.png
  • Sowulka Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 7 lipca 2021, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miamonia wrote:
    Endometrium faktycznie dość grube jak na połowę cyklu. Nie zaniepokoiło to Pani doktor?
    Zaglądam tutaj tylko czasami dlatego nie mam wykresu, ogólnie stwierdziła ze mam za chwile czyli za 1 dzień owulację i faktycznie tak było brzuch mnie zaczął pobolewać typowo jak na owulację . Jeśli chodzi o endometrium stwierdziła tylko ze jest bardzo grube pytala się kiedy miałam okres , jaki był . Na koniec badania powiedziała ze "jeśli " dostane okres mam brać globulki aby wyleczyć infekcje potem będzie robiona cytologia . ogólnie na ekranie zobaczylam jedno takie duże okrągłe kółeczko tzw . Pęcherzyk ? Dobrze mowie ? Był bardzo równy i duzy .
    Krwawienie pojawilo się wieczorem i trwalo dosłownie niecałą godzinę . Czytalam ze może to być krawienie okołoowulacyjne , lecz Ja nigdy takowego nie mialam , odzywał się tylko brzuch . Dodam ze miesiąc temu przesunął mi się okres do przodu o 7 dni przyszedł za szybko a moja ostatnia miesiaczka wyglądała tak ze dzień przed okresem plamiłam jak teraz miałam , okres był skąpy i bez skrzepow .

    ... <3 ... :) ...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ