X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację jak to jest z tą owulacją?
Odpowiedz

jak to jest z tą owulacją?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Od 3 miesiecy staramy sie o dziecko, wspomagam sie duphastonem, ponieważ mam bardzo nieregularne cykle. Biorę go od 16dc przez 10dni po1 tabl. Gin zapewniała mnie że nie bd mieć problemów z zajsciem , jedynie z okresleniem terminu owulacji. Od 2 mies stosuje testy LH . Miesiączke dostałam 17/01/2014. Ósmego dc zaczęłam testowanie, test wyszedł (na moje oko pozytywny) nastepnego dnia też, ale zrobiłam popołudniu jezcze jeden i o dziwo negatywne, paseczek był ledwo widoczny. Ze śluzem to jakoś różnie. Nie jest sucho ale też się nie "leje". Dodam że w środku jest jakoś tak jakby ciaśniej. jakby pochwa była spulchniona. Bardzo proszę o odp. :)

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzysz temp? Robiłaś monitoring cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2014, 10:15

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli nie wiesz czy mialas owulacje przed 16dc to progesteron moze zablokowac owulacje. czasami tez tanie testy oszukuja...moze kup lepszy test za kilka dni jak nadal nie bedzie @..jak dlugo masz jeszcze brac duphaston?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ