X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Jak zwiększyć ilość śluzu
Odpowiedz

Jak zwiększyć ilość śluzu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 3 października 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie. Jakie macie sposoby najszybsze na zwiększenie ilości śluzu? Jestem w 5 DC i mam 2 tygodnie do owulacji więc trochę czasu jest

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Parabola Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 6 października 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niby nie było dużego problemu ze śluzem, ale odkąd codziennie wypijam 1,5l wody to śluz w zasadzie zaraz po okresie mam bardzo rozciągliwy i aż mnie zalewało do samej owulacji. Pierwszy raz tak mam więc to raczej zasługa wody 😊

  • Mihia Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 6 października 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdy zaczęłam prowadzić dziennik w telefonie o spożywanych posiłkach i wypijanych płynach zauważyłam że jem za mało, ogólnie najadałam się ale wychodziło ok 1600 1800kcl i płynów ok 500-700ml,notując wszystko wiem że muszę jeszcze coś przekąsić i więcej wypić. Aktualnie to ok 2100-2300kcl i 1,5 l i wszystko lepiej pracuje.
    Bardzo wiele razy miałam pms, piersi bolały już od 3 dnia fazy lutealnej a teraz jestem w 7 dniu i mnie nie bolą, tylko bywam rozdrażniona.
    Pij więcej,jedz więcej warzyw i owoców no i polecają siemię lniane.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2019, 19:55

    4a9ae6a962718ba2d001b438e17145fa.png
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 7 października 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to samo - jak piję więcej wody, to i śluz lepszy

    Mihia lubi tę wiadomość

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 8 października 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zażywacie wiesiołek?

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Dora34 Koleżanka
    Postów: 46 14

    Wysłany: 10 października 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zażywam wiesiołek trzeci cykl. W pierwszym cyklu nie zauważyłam znaczącej różnicy, ale w drugim mam wrażenie, że śluzu było więcej. U mnie podobnie jak u dziewczyn, jak piję dużo wody to też jest trochę lepiej :)

    yfyfj7u.png

    ol2jsv4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2019, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora34 wrote:
    Ja zażywam wiesiołek trzeci cykl. W pierwszym cyklu nie zauważyłam znaczącej różnicy, ale w drugim mam wrażenie, że śluzu było więcej. U mnie podobnie jak u dziewczyn, jak piję dużo wody to też jest trochę lepiej :)
    Ja również zazywam wiesiołkiek i dodatkowo pierwszy cykl mam z siemię linianym. Podobno też jest dobry na śluz
    Jak narazie efektów brak ale dopiero skoczyła mi się @ więc czekam 😁

  • Irola Autorytet
    Postów: 882 422

    Wysłany: 24 października 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie również zadziałała duża ilość wody + olej z wiesiołka do owu + kisiel z siemienia lnianego. Ginekolog chwalił ostatnio, że śluzówka trójwarstwowa :p :)

    oar8skjo5n2yr83t.png

    PCOS
    Starania - 01.2019
    Czerwiec 2019 - usunięty polip trzonu macicy
    1 cs z letrozolem ovu 12 dc
    11.2019 - ciąża biochemiczna
    2 cs z letrozolem ovu 15 dc
    5.12 II 🙏❤️

    "I wzywaj mnie w dniu niedoli, ja cię wybawie a ty Mnie uwielbisz" Ps. 50:15
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 15 listopada 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dong quai

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ