X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację kiedy owulacja?
Odpowiedz

kiedy owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mona79 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wedlug Was to kiedy mialam ta owulacje? Ovufriend zaznacza mi na 14 dnia a test wyszedl pozytywny 15tego. Zaznacze tez ze najbardziej plodny sluz mialam 16tego... troche sie gubie... przytulanko bylo 15tego wieczorem i 16tego z rana. Sa jakies szanse na ciaze? Czy sie spoznilismy?

    https://ovufriend.pl/graph/d22b8aa72bd80ffc9e22e7270efcbd98

    mona
    ckaigzu3z6i3lydg.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wykresie zaznaczyłaś najbardziej płodny śluz 14 i 17 , według skoku owulka była 14,15 . Szanse są zawsze , to niestety cholerna loteria powodzenia

    mona79 lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 września 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Dziewczyny mam prośbę możecie looknąc na mój wykresik czekam na owulke a dziś jak rano wstałam to na wkładeczce miałam taki lekko różowy śluz, czytałam że może on się podawić w ciągu owulacji... wczoraj robiłam test owulacyjny okolo 17 i testowa kreska mocna a druga już prawie jak ta testowa- więc wynik negatywny...

    Pozdrawiam
    Ania :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 3 września 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    looknełam owulka mogła być tak jak Ovu wskazało ale naprawdę trudno stwierdzic, skoro piszesz że krechy miały praktycznie to samo natężenie koloru to wynik jest pozytywny

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • olka1985 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 5 września 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/9a0f3ff9f58f0cb3f69f9e2c35258e83

    Witam, w tym cyklu mam problem z temperaturą w 2 fazie cyklu. Cykl trwa 27 dni, aktualnie jest 15 dc. Do tych czas nadal nie zanotowałam skoku tem., który zwykle przypadał mi na 14 - 15 dc. Temp. mierze codziennie o 7:00. Czy to znaczy że ten cykl jest bezowulacyjny, proszę o pomoc, z góry dziękuję. Powyżej link do aktualnego wykresu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2013, 10:08

    olka
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 5 września 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może termometr szlag trafił , jakiego używasz?. To trudne żeby mieć trzy dni z rzędu identyczną temperaturę. Jeśli jest ok , to chyba owulki jeszcze nie było, może coś Ci się przesuwa w cyklu , trudno stwierdzić

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • olka1985 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 9 września 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info, masz rację cykl się przesunął skok temp miałam dopiero 16 dc. Cóż czasem tak bywa. Termometr jest ok, tylko właśnie tak jakoś dziwnie że miała identyczną temp. przez kila dni :P Jeszcze raz dzięki za odzew. PS Faktycznie z tą owulacją to jeden wielki totolotek!!!!! Czasem człowiekowi brak cierpliwości.

    olka
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 9 września 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A proszę bardzo :)

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 14 września 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOCHANE, ZAZNACZYŁO MI ŻE PRADWOPODOBNIE OWULACJA BYŁA 20 DNIA CYKLU TAK>???
    A CO OZNACZAJĄ TE CFERKI PO CZERWONĄ PRZERYWANĄ LINIĄ 1,2,3 ???

    jESTEM NA OVU PIERWSZY CYKL I DOPIERO SIĘ UCZĘ :-)

    CZY TERAZ POWINNO BYĆ TAK, ŻE TEMP POWINNA SIĘ UTRZYMYWAĆ NA TYM SAMYM POZIOMIE CAŁY CZAS ŻEBY POTWIERDZIĆ ŻE JEST CIĄŻA ??

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 września 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te cyferki to odliczanie ile dni po owulacji :)
    Po owulacji temp wzrasta i nie powinna spadać poniżej kreski czyli temp sprzed owulacji (bazowej), mogą byc małe lub wieksze spadki - czytałam że nawet podczas implantacji zdarza się że temp spada do temp bazowej a nawet poniżej, ale póżniej znwu się odbija ( implantacja następuje pomiędzy 7-12dpo)
    Jeśli jesteś w ciąży temp będzie się utrzymywać powyżej krechy , jeśli nie - to zacznie spadać na około 2-3 dni przed @ - choć nie raz jest tak że spada dopieor w trakcie @ :)

    Mam nadzieje że za bardzo nie namąciłam :D
    Jeśli się mylę gdzieś to na pewno ktoś mnie poprawi :)

    Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2013, 14:05

    marinareczka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 14 września 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aniu !!!!

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • magda35 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 11 października 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, dziś mam 13dc i w/g poprzedniego wykresu i testu owulacyjnego powinnam mieć teraz badż wczoraj owulke.A co się okazało !!!!!!!!!!!!!
    Dzisiaj byłam u ginekologa rutynowa kontrola, a przy okazji chciałam sprawdzić pęcherzyk.I tu niespodzianka pęcherzyk ma 16 mm.!!!!!!!!
    Przekonałam się że bez monitoringu nic nie jest pewne. Tak więc kochane musimy chodzić na monitoring.

    magda
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 12 października 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda35a jak z obserwacją sluzu wobec tego,zaintrygowało mnie to??????

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • Ilcia Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 14 października 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomocy bo już wariuje :)
    Zawsze mam cykl 30-31 dniowy
    Wyjątkowo w tym miesiącu miałam owulację z lekkim poślizgiem.
    Program zaznaczył mi że mam owulację w 19 dniu cyklu - dodatkowo zrobiłam test który był pozytywny i był wzrost temperatury . Z ciekawości w 22 dniu zrobiłam test owulacyjny i ku mojemu zaskoczeniu wyszedł pozytywny .
    Jak to jest możliwe? Zaznaczam że obie kreski w obydwu testach były bardzo intensywne i o tej samej tonacji koloru.
    Współżyłam z mężem po 24 godz po zrobieniu testu żeby wstrzelić się idealnie w owulację a program w ogóle nie wziął tego po uwagę. Liczy się tylko współżycie po przed owulacją?
    Już sama nie wiem co mam myśleć

    Błagam dziewczyny pomocy bo oszaleję :)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2013, 19:08

  • Ilcia Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 14 października 2013, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. jak wrzucić aktualny wykres na forum ? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2013, 14:29

  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, będę mierzyła w tym cyklu temperaturkę pierwszy raz. Wytłumaczcie proszę, kiedy ouwlacja się pojawią (po skoku temperatury czy spadku) jak to jest na tym wykresie?:)
    pozdrawiam

  • sylwanka26 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 1 lutego 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc jestem tu nowa i to moj pierwszy drugi wykres jaki udaje mi sie prowadzic czy ktos doswiadczony moglby zerknac i doradzic mi co nie co? zgłupialam....staramy sie z meżem o dziecko ( dziewczynke) wiem ze ostatni stosunek powinien odbyc sie na 3 dni przed owolacja w zwiazku z czym robie testy owulacyjne kazdego dnia ( zaznacze ze w zeszlym cyklu staranka byly od 12dc codziennie i nic z tego nie wyszlo czyli owulka byla wczesniej a okres przyszedl po 25 dniach) teraz mam 9dc brak sluzu plodnego a test owulacyjny wyszedl pozytywny wczoraj rano!!!!!!!!!! dzis znow negatyw nie wiem o co chodzi czy owulacja moze wystapic teraz czy pozniej okolo 12-14 jak pojawi sie sluz plodny gdyz mniej wiecej w tych dniach go zauwazam co myslicie? z gory dzieki za kazda opinie :) milego dnia zycze wszystkim staraczkom http

    sylwanka26
  • sylwanka26 Koleżanka
    Postów: 32 11

    Wysłany: 1 lutego 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [img]http: cos sie link wkeic nie chciał[/img]

    sylwanka26
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ