X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Kiedy owulacja? Testy clearblue.
Odpowiedz

Kiedy owulacja? Testy clearblue.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2397 2271

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    To mój pierwszy post tutaj, chociaż forum śledzę od dawna.

    Kilka słów na początek. Staramy się z mężem o pierwsze dziecko od kwietnia tego roku (2 cykle).
    W lutym wzięłam ostatnie opakowanie tabletek anty.
    Byłam u ginekologa, zrobiłam podstawowe badania, wszystko wygląda ok.

    Z czym dziś przychodzę: mam pytanie co uważacie na temat zbliżającej się owulacji.
    Cykle mam ok. 29 dni.
    Obecnie 9 dzień cyklu.
    Do tej pory owulacje stwierdzoną na podstawie testów i obserwacji śluzu miałam 15/16 dnia cyklu.
    Teraz - na złość, jak mąż w delegacji - od wczoraj, czyli 8 dnia cyklu czuje pierwsze objawy czyli wzrost libido, delikatny ból w dole brzucha. Zrobiłam wieczorem test owulacyjny i dziś rano tej samej firmy plus clearblue filloletowy.
    Paskowy coraz wyraźniejszy, clearblue miga.

    Mąż będzie dopiero w piątek.
    Temperatura stoi w miejscu, śluzu brak (zawsze w dzień owulacji mam dużo, w pozostałe niewiele).

    Dodam, że od tego cyklu od 1 dnia biorę dodatkowo olej z wiesiołka, ale nie znalazłam jednoznacznej informacji czy ma jakiś wpływ na przyspieszenie owulacji.

    Martwię się, że owulacja będzie jutro :(

    Pytanie czy ktoś używał tego fioletowego clearblue i może coś podpowiedzieć na podstawie tych pasków?

    Czy jest sens iść dziś na I wizytę monitoringu cyklu?

    Będę wdzięczna za Wasze opinie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2022, 10:58

    ♀️33 ♂️29

    hashimoto, niedoczynność tarczycy

    19.07 (3+6) beta-HCG 112 mIU/ml
    14.09 (12+0) niskie ryzyka 💙 wynik Panorama + USG prenatalne
    18.11 (21+2) 445 g 💙 USG połówkowe
    19.01 (30+1) 1500 g 💙 USG III trymestru
    11.02 (33+3) 2100 g 💙
    25.02 (35+3) 2700 g 💙
    09.03 (37+1) 3100 g 💙
    21.03 (38+6) 3300 g 💙
    27.03 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    age.png
  • Nixta Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migająca buźka z tego co pamiętam oznacza dopiero dni teoretycznie płodne, a jak przestanie migać to oznacza pik. A od tego piku masz jeszcze 12-36 h do owulacji. Dziś już jest środa więc spokojnie mąż powinien zdążyć wrócić do czasu owulacji. Na monitoring najlepiej idź w piątek będziesz miała jasny obraz sytuacji bieżącej

    Karo1234 lubi tę wiadomość

    6 CS💕
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ