X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Kiedy podać ovitrelle przy braku monitu?
Odpowiedz

Kiedy podać ovitrelle przy braku monitu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, piszę bo mam pewien problem. Jestem po stymulacji owulacji letrozolem 2-6dc. Ginekolog odwołał monit z powodu korona, zlecił robienie testów owu. W czwartek (10dc) bylam na monicie u innego lekarza, ktory zaproponowal, ze przyjmie mnie we wtorek (15dc) wykona monitoring i poda ovitrelle. W tak zwanym międzyczasie robilam testy owu. Dzis jest 13 dc - test owu dodatni. Niewiem czy czekać do wtorku na monit i podanie ovitrelle czy samej dzis zaaplikowac. Jesli ktoras z Was cokolwiek wie na ten temat, to bardzo prosze o odpowiedź. To jest mój pierwszy monitorowany cykl. Pozdrawiam Dziewczyny:)

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Audreyyna wrote:
    Cześć dziewczyny, piszę bo mam pewien problem. Jestem po stymulacji owulacji letrozolem 2-6dc. Ginekolog odwołał monit z powodu korona, zlecił robienie testów owu. W czwartek (10dc) bylam na monicie u innego lekarza, ktory zaproponowal, ze przyjmie mnie we wtorek (15dc) wykona monitoring i poda ovitrelle. W tak zwanym międzyczasie robilam testy owu. Dzis jest 13 dc - test owu dodatni. Niewiem czy czekać do wtorku na monit i podanie ovitrelle czy samej dzis zaaplikowac. Jesli ktoras z Was cokolwiek wie na ten temat, to bardzo prosze o odpowiedź. To jest mój pierwszy monitorowany cykl. Pozdrawiam Dziewczyny:)
    Pewnie już za późno ale generalnie to Ovi trzeba podać przy odpowiednim poziomie estradiolu i odpowiedniej wielkości pęcherzyka...
    musi.mieć ok.18-20 mm a estradiol min.200 pg

    ja miałam kilka stymulacji i u mnie zawsze wychodził zastrzyk w 13 dc a owu 14/15 dc
    w ostatnim cyklu bez monitoringu też wzięłam zastrzyk 13 dc w ciemno natomiast wydaje mi się że owu była właśnie w 13 dc późnym wieczorem i zastrzyk w sumie nałożył się z naturalnym pikiem lh.
    Test owu był pozytywny w 12 dc

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ