X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Kiedy ta owulacja??
Odpowiedz

Kiedy ta owulacja??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 15 marca 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mam rozpoznac kiedy mam owulacje??

    Gonia lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 17 marca 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie prawdopodobnie owulację ma się w 15 dc u mnie pokazało w 8 ale rawdopodobnie (to za szybko) ja też teraz czekam i serduszkuję co 2 dni :) Najlepiej rób Sobie test owulacyjny pozdrawiam i trzymam kciuki


    4baac1312c3d98ea52126c58969e500f.png

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 18 marca 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, obserwuj temperature..śluz..poczytaj trochę w bazie wiedzy podstawowych informacji..ogólnie..po owulacji powinnaś zauważyć wyższe temperatury które się utrzymują aż do @..brak śluzu płodnego..ovufriend zaznaczy owulację już po jej wystąpieniu..parę dni po kolejnych wyższych tempkach:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2013, 20:07

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 18 marca 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 18 marca 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprawdz tez http://www.fertilityfriend.com/ - to po angielsku..tam jest dział- charting lesson..codziennie beda wysylac ci mejla przez tydzien chyba..podstawowe informacje..temperatura..sluz..szyjka macicy..:)

    Paula90 lubi tę wiadomość

  • Kamba79 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 marca 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi ostatnio lekarz powiedział,że w moim przypadku kiedy cykle mam 28dn musze bardzo intensywnie sie przytulać od 12dc do 16dc

  • Patusia23 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie odnośnie testów3 owulacyjnych, otóż w 11 dc miałam juz pozytywny, a na wykresie ovu nie zaznaczył mi owulacji, a temperatura jest ciągle wysoka, zresztą przez ostatnie 7 dni miałam czas silnego stresu, może stres ma wpływ na temperaturę, że jest taka wysoka w tym cyklu, a owulacja się odbyła? Dziewczyny pomóżcie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Potrzebuję pomocy odnosnie owulacji...robiłam testy owulacyjne od czwartku i w niedziele dopiero wyszły mi 2 mocne kreski, wczoraj miałam podwyższona temperaturę o pare kresek, natomiast dzsiiaj już tempaeratura była normalna. Zastanawiam się teraz czy w ogóle miałam owulację mimo że test wyszedł pozytywny. Co o tym myślicie? Będę wdzięczna za pomoc :)

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę zobaczyć twojego wykresu.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze nie udostępniłam bo nie mam uzupełnionego od początku cyklu gdyż dopiero 2 dni temu trafiłam na tą stronkę...

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę za mało danych, ale myślę, że można już założyć, że owulacja była ok. 16 dc. Faktycznie w 18 dc lekko się obniżyła, ale dalej była wyższa od najwyższej z najniższych, więc to żaden spadek i nie jest to nic niepokojącego. Temperatury po niej są już wręcz podręcznikowe :)

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm tylko żeby chociaż coś z tego wyszło :) dzisiaj cały dzień mnie tak dziwnie boli brzuch jak na okres, chyba że mi się jakaś cysta zrobiła...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też za bardzo nie wiem kiedy ta moja owulacja była to znaczy myslę że dc ale śluz już sie zmienił na niepłodny chyba że nie było jej wcale i chyba tak bedzie

  • Patusia23 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 2 maja 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, jak określić śluz przy częstym współzyciu ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ