X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację KP i brak okresu
Odpowiedz

KP i brak okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nocka Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 27 marca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z was może tak miała. Urodziłam rok temu. Karmilam wyłącznie piersią do 6tego miesiąca. Zaczęłam rozszerzanie diety dziecka, plus butelka, pierś dwa razy dziennie plus w nocy. Od 3miesiecy pierś daje tylko na noc i dwa-trzy razy w nocy, nie jako posiłek raczej jako żywy smoczek :( (potrzyma dwie min i śpi dalej) . Do tej pory od porodu nie pojawil mi się okres. Od miesiąca w końcu przestałam być tam sucha i mam lekko kremowy śluz, w nadziei że w końcu się coś ruszy co dwa-trzy dni sprawdzam może owulacja się pojawi (testami owulacyjnymi albo nie ma w cale drugiej kreski albo jest bladziutka). No i pytanie do was czy któraś tak miała. Jest to moje czwarte dziecko. Zawsze Karmilam piersią (nigdy tak długo, ok 9 mies) i okres, owulacja powracaly po 3 miesiącach od porodu. Zaczyna mnie to martwić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nocka wrote:
    czwarte dziecko

    wow :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ