X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację krwawienie/plamienie z nabłonkiem w środku cyklu
Odpowiedz

krwawienie/plamienie z nabłonkiem w środku cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karmar Autorytet
    Postów: 275 203

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chciałam zapytać, bo może którejś z Was coś takiego się zdarzyło i może mnie uspokoić zanim pójdę do gina. W czasie kiedy powinnam mieć owulację, pojawiło się u mnie plamienie. Najpierw lekkie, które trwało 2-3 dni. Nie przejęłam się za bardzo, bo czasami miewałam plamienia śródcykliczne, które zwiastowały owulację. Trwały one jednak zazwyczaj 1-2 dni. To się ciągnie 5 dzień, a do tego w 4 i 5 dniu pojawił się we krwi złuszczony nabłonek. Przestraszyło mnie to, bo przecież przy owulacji takie rzeczy chyba się nie dzieją???? Czy któraś z Was ma może podobne doświadczenia? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

    age.png

    age.png

    age.png
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak mam przy cyklach bezowulacyjnych, lekarz sam nie jest pewien czy to krwawienie w środku cyklu to początek nowego cyklu czy to wynik mojego niepękniętego pęcherzyka. u mnie w obecnym cyklu wszysztko jest pomieszane przez branie luteiny. może warto poobserwować cykl na usg.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ