Forum W oczekiwaniu na owulację krwawienie/plamienie z nabłonkiem w środku cyklu
Odpowiedz

krwawienie/plamienie z nabłonkiem w środku cyklu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karmar Ekspertka

Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chciałam zapytać, bo może którejś z Was coś takiego się zdarzyło i może mnie uspokoić zanim pójdę do gina. W czasie kiedy powinnam mieć owulację, pojawiło się u mnie plamienie. Najpierw lekkie, które trwało 2-3 dni. Nie przejęłam się za bardzo, bo czasami miewałam plamienia śródcykliczne, które zwiastowały owulację. Trwały one jednak zazwyczaj 1-2 dni. To się ciągnie 5 dzień, a do tego w 4 i 5 dniu pojawił się we krwi złuszczony nabłonek. Przestraszyło mnie to, bo przecież przy owulacji takie rzeczy chyba się nie dzieją???? Czy któraś z Was ma może podobne doświadczenia? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

roloe6ydvdtq0ow3.png
    uwo9c6edarwh2iat.png
  • Kaśka13 Koleżanka

Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak mam przy cyklach bezowulacyjnych, lekarz sam nie jest pewien czy to krwawienie w środku cyklu to początek nowego cyklu czy to wynik mojego niepękniętego pęcherzyka. u mnie w obecnym cyklu wszysztko jest pomieszane przez branie luteiny. może warto poobserwować cykl na usg.

02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego