Forum W oczekiwaniu na owulację krwawienie/plamienie z nabłonkiem w środku cyklu
Odpowiedz

krwawienie/plamienie z nabłonkiem w środku cyklu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • karmar Ekspertka
  Postów: 188 129

  Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, chciałam zapytać, bo może którejś z Was coś takiego się zdarzyło i może mnie uspokoić zanim pójdę do gina. W czasie kiedy powinnam mieć owulację, pojawiło się u mnie plamienie. Najpierw lekkie, które trwało 2-3 dni. Nie przejęłam się za bardzo, bo czasami miewałam plamienia śródcykliczne, które zwiastowały owulację. Trwały one jednak zazwyczaj 1-2 dni. To się ciągnie 5 dzień, a do tego w 4 i 5 dniu pojawił się we krwi złuszczony nabłonek. Przestraszyło mnie to, bo przecież przy owulacji takie rzeczy chyba się nie dzieją???? Czy któraś z Was ma może podobne doświadczenia? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

  roloe6ydvdtq0ow3.png
  uwo9c6edarwh2iat.png
 • Kaśka13 Koleżanka
  Postów: 90 12

  Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  ja tak mam przy cyklach bezowulacyjnych, lekarz sam nie jest pewien czy to krwawienie w środku cyklu to początek nowego cyklu czy to wynik mojego niepękniętego pęcherzyka. u mnie w obecnym cyklu wszysztko jest pomieszane przez branie luteiny. może warto poobserwować cykl na usg.

  02.2010 - synuś <3
  09.2013 - Aniołek 8 tc
  06.2014 - Aniołek 14 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego