X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Luttagen

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 26 maja 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) czy ktoś stosuje Luttagen lub stosował zwłaszcza w kontekście torbieli? Będę wdzięczna za opinie, ewentualne info o skutkach ubocznych etc.

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • KAR Autorytet
    Postów: 447 671

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka95 wrote:
    Hej :) czy ktoś stosuje Luttagen lub stosował zwłaszcza w kontekście torbieli? Będę wdzięczna za opinie, ewentualne info o skutkach ubocznych etc.

    Cześć, ja przyjmowałam luttagen 3x1 po inseminacji. Nie wiem czy to wina luttagenu bo zażywałam jeszcze inne specyfiki. Ale miałam bardzo bolesne piersi,zawroty głowy i ból w podbrzuszu do momentu odstawienia.
    W czasie zażywania przytyłam 3kg w 2tyg!!

    2,5 roku starań
    ona 27 lat
    AMH 3,2
    KIR BX brak:2DS2,2DS3, 2DS4
    ANA1/2/3-dodatnie
    on 29 lat
    Morfologia: 5%
    2 IUI nieudane
    09.2020 1 IVF Mamy ❄️❄️
    13.10.2020 Transfer 5.1.1🙏
    6dpt beta 11,36
    8dpt beta 60,77
    10dpt beta 164,7
    15dpt beta 1014
    22dpt beta 8249
    27dpt beta 22560
    28dpt ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ