X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację malejący pęcherzyk
Odpowiedz

malejący pęcherzyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga_Z Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 6 lutego 2023, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie czy ktoś zna przypadek gdzie pęcherzyk ładnie rośnie i w pewnym momencie zaczyna maleć ? w 13 dniu miał 19,3 a w 14 18,00 ?

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 6 lutego 2023, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Z wrote:
    Witajcie czy ktoś zna przypadek gdzie pęcherzyk ładnie rośnie i w pewnym momencie zaczyna maleć ? w 13 dniu miał 19,3 a w 14 18,00 ?
    Może na poprzednim lekarz źle zmierzył? Nie spotkałam się z czymś takim jeszcze

  • Aga_Z Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 6 lutego 2023, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Może na poprzednim lekarz źle zmierzył? Nie spotkałam się z czymś takim jeszcze

    to był ten sam lekarz… niestety jedyne co usłyszałam to „no to robi się ciekawie”

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ