X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Mam dzis owu, czy musismy jeszcze sie kochac ?
Odpowiedz

Mam dzis owu, czy musismy jeszcze sie kochac ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • ankaskakanka Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 25 września 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzmi troche dramatycznie , juz tlumacze o co chodzi.

    No wiec zadanie z zajsciem w ciaze potraktowalam bardzo ambicjonalnie - mierze , testuje , sprawdam it.

    Kochalismy sie z mezem 14,16,17 i 18 dc. Dzis jest 20 dc i mam owulacje .

    Normalnie cisnelabym Og dalej, ale zaczal mi sie buntowac , ze traktuje Og przedmiotowo i nie gadamy ze soba . Mam slaba chec na godzenie sie z nim bo zrobil mnie w balona i tak dlugo siedzial na dole az wiedzial ze zasnelam ( dodam ze tak samo jak ja chce dziecka )


    Pytanie brzmi - czy mysliscie ze wystarczy te pare razy ? czy jednak polknac swoj honor i przelamac sie ? dodam ze probuje zaplanowac dziewczynke, bo chlopca juz mamy

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 25 września 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie uważasz że on może mieć rację... I poczuć się potraktowany jak dawca spermy?
    Obrażać się na faceta który zarzuca kobiecie brak czasu na rozmowy .... Hmmm podziwiam

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • ankaskakanka Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 25 września 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On nie zarzuca braku czasu na rozmoqy . Twierdzi ze jest zmęczony o chce mieć spokój

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 25 września 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nic na siłę...

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 25 września 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko ma być owocem miłości i uczucia między partnerami, moim zdaniem. Każdy mężczyzna poczuje się w końcu jak dawca spermy jeśli tak będzie traktowany. Bo na już bo płodne bo już gorączka. Mój mi na początku powiedział że tak to wyglądać nie będzie. Tu się nie ma co na chłopa obrażać, tu warto pomyśleć nad sobą czy za bardzo się nie skręcamy
    Nie wyjdzie raz , dwa potem pół roku..i kobiety nie ma bo nie da rady psychicznie

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 25 września 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Cie powiem, że nie ma czegoś takiego, że dzień współżycia przed owulacją ma znaczenie dla płci.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 25 września 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpowiadając na pytanie: jeśli wszystko u was przebiega podręczników (żywotność spermy, owulacji itp.) to nie nie musicie. Jeśli coś nie przebiega podręczników to cholera wie.

    Ambicjonalne podejście do za chodzenia w ciąże to gigantyczny błąd. Stwarzasz sobie presję która ci w tym zajścia może przeszkodzić. Poza tym jeśli nie uda się kilka miesięcy to wpadniesz w depresję. Po trzecie tak jak już poprzedniczki pisały nie powinnaś męża i sexu traktować tak przedmiotów. Możesz mu zrobić krzywdę w ten sposób (i nie chodzi tylko o kłótnie, czasem taka presją wywołuje impotencję) oraz skomplikować udany do tej pory związek.
    Ja nie robiłam testów owulacyjnych (raz poszłam na monitoring), dni płodne znałam tylko orientacyjnie a po uregulowanie kwestii zdrowotnych zaszła bez tego po prostu kochając się na luzie, dla przyjemności.

    npV2p1.png
  • ankaskakanka Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 25 września 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest dołujące ze nam nie wychodzi . Czuje się do niczego . Ani z praca mi nie idzie ,( nie dostałam upragnionego awansu ) okazuje się ze w ciąże tez nie mogę zajść .... dołujące jest to strasznie
    Mam 35 lat mam nadzieje ze to nie jest za późno ( moja matka miała menopauzę w moim wieku ) ....

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 25 września 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem że to jest dolujace... Ale taka presja w niczym nie pomaga i naprawdę moze tylko popsuć relację... Seks codziennie i to "na gwizdek" to nie żadna przyjemność a odwalanie "pańszczyzny" i może zniechęcić w ogóle do tej bliskości...

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 25 września 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja mam prawie 37 a w ciąże zaszłam po prawie 3 latach starań (jak mnie wreszcie zdiagnozować). A zdarzają się i starsze więc nie trać ducha. Jak długo się staracie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2018, 19:39

    npV2p1.png
  • ankaskakanka Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 25 września 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rok

    Migotka lubi tę wiadomość

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 25 września 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłaś jakieś badania?

    npV2p1.png
  • ankaskakanka Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 25 września 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Normie , ciut za wysoka prolaktyna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ankaskakanka wrote:
    To jest dołujące ze nam nie wychodzi . Czuje się do niczego . Ani z praca mi nie idzie ,( nie dostałam upragnionego awansu ) okazuje się ze w ciąże tez nie mogę zajść .... dołujące jest to strasznie
    Mam 35 lat mam nadzieje ze to nie jest za późno ( moja matka miała menopauzę w moim wieku ) ....
    Boze, jak ja Cię rozumiem. Jakbym czytała siebie. 36 lat kończę za dwa tygodnie, ani kariery w pracy, ani dziecka, nic nie wychodzi i co miesiąc na nowo histeria że przecież nie tak to wszystko miało wyglądać, a coraz mniej zostało czasu. Na szczęście to uczucie przechodzi. I są takie fazy że wszystko jest do dupy, ale wtedy trzeba swoje wypłakać i powyc sobie w poduszkę, (najlepiej jak nikt o tym nie wie), a potem łyknąć winka, pomalować ładnie paznokcie, zatuszowac cienie pod oczami i walczyć dalej. Jeszcze zdążymy:-)

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 26 września 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja uwazam, ze to on powinien ustapic. Nie sa najmlodsi, staraja sie juz jakis czas.. nie ma co bawic sie w "oj jestes taka nieczula buuu". Chcesz miec dziecko-kochaj sie jak wiesz, ze ona ma dni plodne. Moze malo romantyczne, ale sorry.. tak to sobie mozna sto lat probowac.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie i bzykaj sie na zawołanie bo jakas histeryczka tego chce.. .zastanowcie sie czasem co piszecie... facet to nie maszyna do produkcji spermy a co nie które piszą tu tak jakby tylko o tą sperme chodzilo i myslą że nagle stanie sie cud jak facet bedzie wlewał w nie codziennie paranoja a niech spróbuje sie jeszcze obrazić bo przecież jakim prawem nie ? Co za ludzie... masakra

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 26 września 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedny facet... Dziwię sie że jeszcze chce siedzieć z Tobą w domu, bo ja na jego miejscu bym pier******* drzwiami i wyszła..

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 26 września 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślę, że problemem może być brak wspólnego celu - gdyby obojgu zależało w równym stopniu, to ten temat by nie powstał. Rozumiem, że mężczyzna to nie maszyna do produkcji plemników, ale spontaniczność znika, kiedy pojawia się temat niepłodności. Ja nie potrafię podejść do seksu na luzie, jest fajnie, ale ciągle gdzieś z tyłu głowy mam te wszystkie obliczenia i analizuję szanse - my się nie kochamy, tylko robimy dziecko. :( Smutne, ale prawdziwe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2018, 22:20

    Malgonia lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • ankaskakanka Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 27 września 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale to albo sie staramy albo odpuszczamy ….

    Jedynie kiedy ma ochopte to weekend , jak strzeli drinka - od jednego zblizenia w tygodiu nie zajde w ciaze …

    nie dziwcie sie ze jestem sfrustrowana

  • KatkaŻaba Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 27 września 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś kobieta
    To go rozgrzej
    Nie rób z niego byka rozpłodowego w PGR, a po prostu uwiedz faceta

    yetinia, Migotka lubią tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ